Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Adam (Warssawa) Ankiewicz
(ur. 1980)

Studia rozpoczął w Londynie na University of East London School of Architecture, na której to uczelni w latach 1998-99 studiował architekturę. W 2008 roku uzyskał tytuł magistra inżyniera architekta na kierunku Architektury i Urbanistyki na wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Autor projektu obserwatorium astronomicznego na Antarktydzie tworzonego we ścisłej współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną oraz współautor projektów wyróżnionych w konkursie Brick Awards 2014 oraz za najlepszy obiekt użyteczności publicznej 2014 w konkursie SARP. Autor i producent kafli MEWA, które produkuje własnoręcznie. Założona przez niego manufaktura Warssawa ma zaledwie dwa lata a projekt MEWY powstał na początku 2015. Kafle jeszcze na etapie prototypu zakwalifikowały się do finału zeszłorocznego konkursu ''Młodzi na Start'' w Gdyni. W tym roku MEWA zakwalifikowała się do projektu ''Wystawiajmy się 2016'' organizowanym przez Instytut Adama Mickiewicza. IAM ma wspierać Mewę we wrześniu 2016 na ''100% Design'' w Londynie. W kwietniu bieżącego roku Kafle zostały również wyróżnione przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i tym samym są rekomendowane do konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku Dobry Wzór 2016.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl