Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Aleksander Olszewski
Aleksander Olszewski uprawia malarstwo, media cyfrowe. Dziekan Wydziału Sztuki Politechniki Radomskiej. Mieszka i pracuje w Radomiu. Jest inicjatorem kształcenia plastycznego na Politechnice Radomskiej. Założyciel Akademickiej Galerii Sztuki „Rogatka” na Politechnice Radomskiej. Dwukrotnie był komisarzem Ogólnopolskiej Wystawy 35 oraz 40 Salonu Zimowego w Radomiu. Redaktor „Arterii” rocznika Katedry Sztuki.
Studia w PWSSP w Łodzi. Dyplom z malarstwa u doc. Lecha Kunki.
23 wystawy indywidualne i udział w 200 wystawach zbiorowych okręgowych, ogólnopolskich i międzynarodowych Akademicka Galeria Sztuki „Rogatka” w Radomiu, Muzeum Archidiecezjalne w Krakowie, Muzeum Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie, Mondrianhuis Museum voor Constructive en Concrete Kunst w Amersfoort (Holandia).

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl