Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Daniel Antosik
(1973, Lwówek Śląski)
Daniel Antosik, ur. 1973 we Lwówku Śląskim. Fotograf i dziennikarz, z wykształcenia politolog. Fotografowania i filmowania uczył się w Bydgoszczy. Od kilkunastu lat związany z tygodnikiem "Nowiny Jeleniogórskie". Zajmuje się głównie fotograficznym reportażem. Autor i współautor kilkudziesięciu wystaw fotograficznych. W dorobku ma blisko trzydzieści prezentacji autorskich. Od kilku lat prowadzi międzynarodowe warsztaty twórcze dla młodzieży.

Jest twórcą, otwartej dla wszelkich dziedzin twórczości - Galerii Za Miedzą, założonej w zrujnowanych wnętrzach dawnego neogotyckiego kościoła ewangelickiego w Lubomierzu oraz autorem programu "Ołtarz Kina" realizowanego w ramach Lubomirskiego Festiwalu Filmów Komediowych.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl