Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Daria Majchrzak
(ur.?)
studia w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (1997-2003) na wydziale Komunikacji Multimedialnej, kierunek Grafika – Komunikacja Wizualna.

Wypowiedzi i recenzje
Tworzę swój ogród, próbuję go opisać, usystematyzować, zrozumieć. Ogród jest mikroświatem, księgą –zagadką. Doświadczanie go, próbą odpowiedzi. Starałam się, by ta praca była dla widza-użytkownika rodzajem zagadki, którą może rozwiązać używając swojej intuicji. Przestrzeń internetu i przestrzeń mojej pracy, która powstała jako strona internetowa, są sobie bliskie. Fascynuje mnie oniryczna przestrzeń sieci, „gdzie żadne posunięcie nie jest ostateczne, gdzie zawsze możemy zawrócić”. Umieszczam swoją pracę w miejscu, którego co prawda nie ma na mapie, ale do którego każdy ma dostęp. Ta praca jest bajką, grą, ma wciągnąć i zaangażować widza, bo bez niego nic się tu nie wydarzy.
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl