Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Erwin Wyjadłowski
(ur. 1980 r., Proszowice)
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2012). Dyplom z Malarstwa w pracowni prof. Leszka Misiaka. Wystawy: zbiorowa wystawa w ramach drugiego przeglądu młodej sztuki "Świeża Krew" Wrocław 2012; indywidualna wystawa pt. "Przed upadkiem" Galeria Łącznik Kraków 2012; Targi Sztuki "Sztukobranie" Kraków 2012; zbiorowa wystawa z cyklu "Mistrz i uczniowie" Konsulat Niemiecki Kraków 2008. Źródłem inspiracji dla artysty są głównie filmy dokumentalne dotyczące zmieniającego się oblicza świata, człowieka, nauki i konsekwencji z tym związanych. Wyjadłowski wyszukuje kadry, które w jego ocenie oddają charakter postępującego naprzód świata, coraz większego pędu i mechanizacji, kadrów ukazujących przepoczwarzanie się ludzkości. Zajmuje się głównie malarstwem olejnym. Prezentowany obraz powstał w oparciu o kadr filmu amatorskiego, dokumentującego ubój zwierząt. Był eksponowany podczas indywidualnej wystawy w Galerii Łącznik w Krakowie (2012).

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl