Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Ewa Aksienionek
Ewa Aksienionek (ur. 1983 r.) – doktorantka malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu, gdzie wcześniej w 2008 roku uzyskała dyplom z malarstwa z aneksem z fotografii i witrażu. Jej wystawy indywidualne to m.in.: „W głąb króliczej nory, czyli bajki, baśnie, opowieści i mity o kobietach” – fotografia, Galeria Wytwórnia Sztuki Warszawa, 2006; „Koparki” – malarstwo, Galeria 011, Toruń, 2007; „Dziewczyńskie bajki na dobranoc” - fotografia, Pauza, Kraków, 2007; „Królowa Śniegu i inni”- fotografia, Galeria Debiut, Bydgoszcz, 2008. Brała udział również w kilku wystawach zbiorowych takich jak: „Renaissance Figure - Renaissance Man” we Florencji (2006), „Most Sztuki” w Warszawie (2007), IV Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej w Warszawie (2008).

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl