Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Izabela Apanańska
(ur. 1976)

Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom uzyskała na Wydziale Malarstwa w 2003 roku. W roku 2002 otrzymała stypendium Programu Erasmus na Uniwersytecie UIAH w Helsinkach.
Ukończyła Szkołę Projektowania i Reklamy w Łodzi dyplomem w 1998 roku oraz Studia Podyplomowe w zakresie Edukacji Plastycznej na krakowskiej ASP w roku 2014. Jest autorką kilku wystaw indywidualnych, laureatką nagrody za wyniki pracy dydaktycznej. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą. Uprawia malarstwo, zajmuje się także fotografią oraz filmem found footage. Projektuje i prowadzi warsztaty twórcze. Od 2012 uczestniczka Studiów Doktoranckich w krakowskiej ASP. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2015.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl