Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Izabela Ewa Ołdak
(ur. 1982, Rybnik)

Artystka sztuk wizualnych i kuratorka sztuki. Absolwentka Dutch Art Institute ArtEZ w Enschede w Holandii w latach 2008-2010. Dyplom Master of Fine Arts otrzymała w 2010. W latach 2002-2007 studiowała w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom magistra sztuki z zakresu malarstwa sztalugowego otrzymała w pracowni prof. zw Piotra C. Kowalskiego.

Autorka wielu performanców, wystaw indywidualnych i zbiorowych; uczestniczka rezydencji artystycznych, sympozjów i plenerów w Polsce i za granicą. Wyróżniona Nagrodą Publiczności za obraz Diary na 39 Biennale Malarskim Bielska Jesień 2009. Zajmuje się malarstwem, nowymi mediami, performansem oraz działaniem w przestrzeni publicznej. Głównym źródłem inspiracji jest natura, mitologia, ezoteryka i folklor. W swoich projektach artystka często wykorzystuje archetypy, symbole i wzory. Jest kuratorką wystaw, warsztatów oraz międzynarodowych rezydencji artystycznych: „Beyond Time/Poza Czasem", organizowanych przez Galerię Bielską BWA w Bielsku-Białej od 2011 roku.

Prowadzi pracownię artystyczną Sowa Studio w Bielsku-Białej, gdzie tworzy, organizuje wystawy, warsztaty artystyczne oraz spotkania terapeutyczne w kręgu.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl