Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Joanna Gałecka
(ur. 1963, Mońki)

Ukończyła Liceum Plastyczne w Supraślu. Studiowała na ASP w Krakowie , gdzie w roku 1992 uzyskała dyplom na Wydziale Grafiki, a w 1994 na Wydziale Malarstwa. Artystka była stypendystką Fundacji im.T.Kulisiewicza i Fundacji im.Jana Pawła II. Otrzymała kilka nagród za swoje prace m.in. kilkakrotnie Grand Prix i wyróżnienia w konkursach „Najlepsza Grafika Miesiąca” i „Mały Format” oraz Nagrodę Fundowaną na „Salonie 100-lecia ZPAP". Ma w swym dorobku ponad 30 wystaw indywidualnych, w tym wystawę z Jerzym Pankiem pokazywaną w Muzeum A.Karnego w Białymstoku i w innych galeriach w Polsce. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych,salonach sztuki, plenerach, projektach w kraju i za granicą. Prowadziła warsztaty artystyczne w Aszchabadzie, gdzie stworzyła „Papierowy Teatr” i spektakl plastyczno- muzyczny.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl