Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Julia Kowalska

Julia Kowalska aktualnie jest studentką Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zdobyła liczne nagrody m.in. Nagrodę Prezydenta Miasta Radomia w kategorii osobowość za szczególne osiągnięcia artystyczne, Radom (2015) czy 14. miejsce w rankingu „Kompas Młodej Sztuki”, Warszawa (2017). Jej indywidualne  wystawy można było oglądać w Galerii Xanadu, „Blaknę” w 2017 roku czy w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu w 2015 roku. Obrazy jej autorstwa znalazły się także w wystawach zbiorowych m.in. w Parlamencie Europejskim oraz na wystawach pokonkursowych: „Biennale autoportretu”, Radom (2016); „W stronę fantazji i wyobraźni”, dedykowane Zdzisławowi Beksińskiemu, Krosno (2016); „Wariacje na temat twórczości Ignacego Witkiewicza”, Zakopane (2015); „Figury Ciała”, Poznań (2014).

 


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl