Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Maciej Kamil Jabłoński
(ur.1969r.)
Studiował w prywatnej Wyższej Szkole Sztuki Stosowanej w Poznaniu, gdzie w 1996 uzyskał dyplom z malarstwa sztalugowego i ściennego. W 1998 ukończył też historię sztuki w Akademii Teologii Katolickiej (obecnie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) w Warszawie. Wystawia od 1993, w tym wielokrotnie we Francji, z którą łączą go silne związki artystyczne. Artysta hołduje bowiem tradycji postimpresjonistycznej, kształtującej kompozycję, kolorystykę, a nawet dobór tematyki jego obrazów (pejzaż, akt we wnętrzu). Obok malarstwa zajmuje się grafiką ilustracyjną i wydawniczą, aranżacją wnętrz, a także krytyką i publicystyką. Publikował w „Życiu”, „Życiu Warszawy” (w którym współredagował dział kultury w latach 2000-2001), miesięczniku „Sukces” i ostatnio „Pani”.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl