Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Marcin Painta
(ur. 1983)
Studia w latach 2002-2007 na wydziale Wychowania Artystycznego Akademii Jana Długosza w Częstochowie, kierunek: Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych, specjalność Grafika warsztatowa. Dyplom zrealizowany w pracowni druku płaskiego prowadzonej przez, prof. Grzegorza Banaszkiewicza i prof. Krystynę Szwajkowską.
Jego wystawy indywidualne to m.in.: ″Ritning”, Gallery Bräcke, Bräcke, Szwecja (2012), „Nosferatu-Symfonia Koloru i Oni”, Artystyczny Klub Rampa, Warszawa (2012)

Uczestniczył też w wystawach zbiorowych - m.in.: VI Międzynarodowym Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej Barwy i Faktury, Gdyni (2011), IV Ogólnopolski Konkursie im. Marian Michalika na Obraz dla Młodych Malarzy – Triennale Malarstwa, MGS w Częstochowie (2010), Gdańskim Biennale Sztuki, Tożsamość Miejsca (2010), VII Triennale Sztuki Sacrum – Dom w sztuce młodych, MGS w Częstochowie (2010).

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl