Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Marian Gadzalski
(1934 - 1985)
Fotografował od najmłodszych lat przyrodę, przemysł, pejzaż i ludzkie tragedie, oraz portrety dzieci i starców. Jednak ulubionym jego tematem były konie, które z upływem czasu stały się największą pasją i sukcesem zawodowym. Jego „końskie portrety” wyróżniają się niepowtarzalnym nastrojem i siłą oddziaływania. Stosował różnorodne techniki fotograficzne. Miał wystawy indywidualne w kraju i za granicą: w Lipsku, Borusley, Doncaster, Londynie, Kielcach, Krakowie, Nowym Jorku i warszawskiej Zachęcie. Uczestniczył w wystawach zbiorowych "Polska fotografia artystyczna", "Polska fotografia krajoznawcza", "Szlachetna fotografia". Za swoje osiągnięcia otrzymał Srebrny i Złoty Krzyż Zasługi, został odznaczony srebrną i złotą odznakę FIAP.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl