Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Paweł Bajew (Kroomen)
ur. 1981)
Fotografujący samouk. Swoją przygodę z fotografią zaczął w 2007 roku. Na swoim koncie ma kilka wystaw autorskich, między innymi w galerii Obok ZPAF w Warszawie. W marcu 2009 roku projektem "Dziwadła" zajął III miejsce w I edycji Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Młodych w Jarosławiu. W kwietniu 2009 roku zajął I miejsce w konkursie "Flaga RP w obiektywie" organizowanym przez Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. W maju 2009 roku fotografie Bajewa ukazały się w limitowanym albumie poświęconym Polskiej fotografii o tematyce aktu "New Polish Nude Photography" wydawnictwo "Negoist". W maju 2010 laureat sekcji ShowOff „Miesiąca Fotografii w Krakowie”, gdzie pod opieką swojego kuratora Tomka Sikory, zaprezentował cykl „Autoportret”, który został wyeksponowany w Krakowskiej galerii „Pauza”, a następnie w lutym 2011 roku w Polskim Instytucie w Sofii. W marcu 2011 roku zaprezentował swoje prace w postaci projekcji multimedialnej podczas „Ósmego Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Rybniku”. W czerwcu 2011 roku współpracował z reaktywującym się zespołem „Illusion”, dla którego wykonał sesję zdjęciową.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl