Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Paweł Galiński
(ur. 1975, Gdańsk)

Mieszka i tworzy w Tczewie. Od ponad 20 lat zajmuje się malarstwem artystycznym. Z początku samouk, w latach 1997 - 2001 uczył się w prywatnej szkole artystycznej - Akademii Multimedialnej w Gdańsku (tytuł artysty plastyka - projektanta). Malarstwa uczył się i w szkole i równolegle - prywatnie, najpierw u artysty malarza i teoretyka sztuki - Janusza Janowskiego, później - korzystając z licznych korekt innych artystów malarzy, w tym nade wszystko u Witolda Pazery, oraz śp., Janusza Mokwy. W latach 2003 i 2008 - laureat nagrody publiczności za „Najlepszy obraz pleneru” pt. „ Tczew - Miasto nad Wisłą” (TCK, Tczew). Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Artysta i jego dzieło 2006” organizowanym przez Galerię Adi-Art w Łodzi. Miał 19 wystaw indywidualnych, brał udział w ponad 90 wystawach zbiorowych i poplenerowych - w Polsce, a także w Niemczech, Szwecji i w Meksyku. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków (ZPAP) - Okręgu Gdańskiego, oraz do Związku Artystów Plastyków (ZAP) - gdzie, od bieżącego roku, pełni funkcję wiceprezesa Oddziału Pomorze.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl