Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Piotr Macha
(ur. 1982, Sosnowiec)

Piotr Macha poza malarstwem zajmuje się również rysunkiem, instalacjami czy sztuką video. Studiował na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, gdzie w 2010 obronił dyplom w pracowni malarstwa prof. Dominika Lejmana. Obecnie pracuje jako asystent w X Pracowni Malarstwa Piotra C. Kowalskiego na Wydziale Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Jest założyciel Galerii Rekursja w Poznaniu. Autor m.in. Krwawych wykopków w krakowskiej Galerii Opcja, Martwej pracy w ramach cyklu Metrowe komiksy w Galerii A19, Stacja Metra Marymont w Warszawie, Statystyk życia wiecznego przed Galileuszem w Centrum Kultury w Katowicach oraz Płynnego ołowiu na Małej Scenie UAP w Poznaniu. Współtwórca filmu Stabat Mater Dolorosa, musical o śmierci i dziewczynie.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl