Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Rafał Milach
(ur. 1978, Gliwice)
Jeden z czołowych polskich fotografów. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (2002) oraz Instytutu Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w Opawie (2003). Członek Anzenberger Agency. Współzałożyciel kolektywu Sputnik Photos. W swojej pracy stara się zachować balans między działalnością komercyjną, a realizacją własnych projektów, z których najważniejsze to: Motel, 7 pokoi, Znikający cyrk, Czarne Morze Betonu, Szare.
Publikacje m.in.: Newsweek, Time, Die Zeit, Przekrój, Polityka, Pani, Elle, Viva!
Laureat wielu nagród, w tym: Pictures of the Year International (2009), World Press Photo (2008), Grand Press Photo (2009, 2008, 2006), BZ WBK Press Photo (2010-2005).
Prezentował swe fotografie na licznych wystawach w Polsce i za granicą, a jego prace znajdują się w kolekcji Kiyosato Museum of Photographic Arts w Japonii, Muzeum w Gliwicach oraz wielu kolekcjach prywatnych.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl