Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Rajmund Gałecki
(ur. 1972, Rawa Mazowiecka)

Rajmund Gałecki - ur. w 1972 r. w Rawie Mazowieckiej. Ukończył Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom z malarstwa w 2000 r. w pracowni prof. Walentego Wróblewskiego. Od 2007 członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Uprawia malarstwo i rysunek. Ważniejsze wystawy i projekty: Lublin UMCS, wystawa - "DYPLOM 2000"; Rawa Mazowiecka, Muzeum Ziemi Rawskiej "Pejzaże"; Łódź, Galeria 137 Salon; Rawa Mazowiecka, Zamek Książąt Mazowieckich wystawa “Światło-czułość” w ramach Festiwalu Dialogu Czterech Kultur; Warszawa, wystawy „Artyści z Mazowsza”, Mazowiecki Urząd Wojewódzki (Galeria Mazowiecka) oraz Galeria Elektor; Artbarbakan 2008 – Barbakan i Galeria Baszta; projekt „Artystyczna Brzeska 2008” i Noc Muzeów na Brzeskiej, Galeria Mały Format – wystawa Mazowieckie klimaty; V Praskie spotkania z kulturą.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl