Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Tymoteusz Andrearczyk
(ur. 1978, Starogard Gdański)
W 2003 r. ukończył studia na wydziale Nauk Społecznych, w Katedrze Filozofii UAM w Poznaniu i otrzymał tytuł magistra filozofii. W roku 2006 obronił dyplom z malarstwa i grafiki na ASP w Gdańsku i otrzymał tytuł magistra sztuki. Obecnie doktorant na Uniwersytecie Warszawskim. Malując artysta stara się utrwalić to, co odnajduje wokół siebie: martwe natury, pejzaże, portrety, sceny z życia codziennego. W wynik swoich zainteresowań symboliką roślin w malarstwie, tworzy cykl artykułów "Natura i Sztuka", regularnie publikowanych na łamach kwartalnika "Panacea". Ważniejsze wystawy: 2012 r.- wystawa indywidualna, " galeria u Michalitów", na Bemowie, Warszawa; 2011r. - wystawa indywidualna, "caffe Anioł", Gdynia; 2011r. - wystawa zbiorowa, 100 lat ZPAP, Gdański Park Naukowo Technologiczny, Gdańsk; 2011r. - wystawa zbiorowa, III Międzynarodowe Biennale Obrazu, Quadro Art, muzeum włókiennictwa, Łódź.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl