OBIOLS DELGADO Gustavo | Andromeda

Gustavo OBIOLS DELGADO (ur. 1858 - ?)

Andromeda

biały marmur i złocony stop metali,
wys. 25 cm, szer 20 cm.
sygn. na skale: G. Obiols

Znane z mitologii greckiej przedstawienie Andromedy przykutej do skały, w obronie której stanie do walki ze smokiem Perseusz. Charakterystyczny dla epoki przykład łączenia technik i eksperymentów kolorystycznych.

Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
Formy zgłoszenia:
Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

tel.: 022 818 94 68
tel. kom.: 0 601 808 148
e-mail: