GĄSIENICA-SZOSTAK Jan (starszy) (1863-1939)

Chrystus ,

Drukuj

intarsja na drewnie
40 x 33 x 8,5 cm
sygn. p.d.: G.S. / J-S.

cena: *

26-01-2015
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Wejman Gallery
Jaracza 8,
00-378 Warszawa
+48 603 534 181
galeria@wejmangallery.com
wejmangallery.com
pn. - pt.: 11:00 - 19:00
Inne obiekty na sprzedaż:
TCHÓRZEWSKI Jerzy
data dodania: 03-11-2014
Ojcze powiedział Adam…
TCHÓRZEWSKI Jerzy
data dodania: 03-11-2014
BRZOZOWSKI Tadeusz
data dodania: 24-06-2014
Niosąca owoce , ok. 1920
RACZYŃSKI Stanisław
data dodania: 26-01-2015
Płanetnik przy Czarnym Stawie , 1935
GĄSIENICA-SZOSTAK Jan (starszy)
data dodania: 26-01-2015
Martwa natura
TERLIKOWSKI Włodzimierz
data dodania: 13-03-2015