Kobieta z piłką , porcelana Wallendorf , Kurt Steiner. ,

Drukuj

porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 25cm. sygn. zielenią chromu druk: w kartuszu z podwójnych wolut: SCHAU/ BACH/ KUNST pod koroną zamkniętą, niżej skrzyżowane kreski z literami B i E, niżej: GERMANY. gimnastyczka. Niemcy, Wallendorf,l ata 1953-1960

cena: 550 zł

20-11-2019
data dodania
gimnastyczka z piłką . Niemcy, Wallendorf, VEB "Schaubach-Kunst" Lichte - Wallendorf, lata 1953-1960
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
www.arloantyki.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Serwetnik secesyjny Br.Henneberg

180 zł

data dodania: 25-05-2015

350 zł

data dodania: 12-06-2015
Nożyki do owoców Fraget model Gdański

300 zł

data dodania: 22-06-2015
Panorama warszawy
BRANDT Bogusław

350 zł

data dodania: 22-06-2015
Tłok pieczętny z monogramem ML
data dodania: 25-06-2015
Papierośnica srebrna złocona

300 zł

data dodania: 14-07-2015