"Król August II Mocny", Potschappel, XIX w. ,

Drukuj

Porcelanowa figurka przedstawiająca Króla Polski i Elektora Saskiego Augusta II Mocnego.
Wytwórnia Carla Thieme, Potschappel, Niemcy.
Druga połowa XIX w.
Stan bardzo dobry.
Sygnowana na spodzie.
Wysokość: 18,5 cm.

cena: 1 200 zł

10-08-2016
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria D.A.S.
ul. Mała 23
25-012 Kielce
604 509 950
info@galeriadas.pl
galeriadas.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-17.00
sobota: 10.00-14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Wazon Max Laeuger (1864-1952) pocz. XX w. Secesja

2 500 zł

data dodania: 26-07-2016
"Widok na miasteczko"
TWAROWSKI Wacław

800 zł

data dodania: 26-07-2016
Ekrytuar, Meissen, Ernest Teichert, XIX w.

1 200 zł

data dodania: 27-07-2016
Puchar z uzdrowiska w Truskawcu, II RP, Kresy.

700 zł

data dodania: 06-09-2016
"Nokturn Krakowski - Wawelska Głowa"
RZEPKA Allan

450 zł

data dodania: 10-10-2016
"Wniebowzięcie", na blasze, poł. XIX w.

1 200 zł

data dodania: 20-10-2016