Taca platerowa Fabryka Wolska Warszawa po1885 r. ,

Drukuj

Tacka posrebrzana, plater, wym. 29 cm. ( z uchwytem 35cm.)x21 cm. cechowana; z koroną FABR.WOLSKA POD/ WARSZAWĄ/ nr modelu 1410. Warszawa, Fabryka Wolska (czynna 1885 - po 1906, 1939?), XIX/XX w.

cena: 850 zł

13-09-2019
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
www.arloantyki.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Serwetnik secesyjny Br.Henneberg

180 zł

data dodania: 25-05-2015

350 zł

data dodania: 12-06-2015
Nożyki do owoców Fraget model Gdański

300 zł

data dodania: 22-06-2015
Panorama warszawy
BRANDT Bogusław

350 zł

data dodania: 22-06-2015
Tłok pieczętny z monogramem ML
data dodania: 25-06-2015
Papierośnica srebrna złocona

300 zł

data dodania: 14-07-2015