KORSKA Bożena

"Wijący się bluszcz" , 1979

Drukuj

akwaforta z akwatintą, 1979 rok, 40 x 80 cm (arkusz), sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "Wijący się bluszcz | epreuve d'artiste | Bożena Korska 1979"

cena: 1 250 zł

18-02-2014
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Inne obiekty na sprzedaż:
"Akt siedzący"
ANERI (WEISSOWA Irena)

8 200 zł

data dodania: 11-06-2014
chińska misa / waza z motylami

2 200 zł

data dodania: 05-12-2014
"Św. Mateusz Ewangelista"

6 800 zł

data dodania: 27-03-2014
"Kobieta w czerwonym sweterku"
FEDKOWICZ Jerzy

8 500 zł

data dodania: 03-01-2014
"Most na Rabie w Cikowicach"
SERWIN Bogusław

3 800 zł

data dodania: 22-10-2011
"Dorożka"
BARWECKI-SZEWCZYK Tadeusz

1 900 zł

data dodania: 12-03-2013