LESZEK ŻEGALSKI ''Mylące przesłanie '' , 2016

Drukuj

olej,płótno,130 x 210 cm,sygnowany

31-07-2018
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria Sztuki Kolory
ul. Dąbrowskiego 13/7a
42-200 Częstochowa
504 39 38 90
kontakt@galeriakolory.pl
galeriakolory.pl
Inne obiekty na sprzedaż:
NCHA
GŁOWACKI Janusz Rafał
data dodania: 29-11-2017
Obiekt malarski
PALA Dariusz
data dodania: 30-11-2017
Rzeźba,stal.
PALA Dariusz
data dodania: 01-12-2017
Obiekt malarski
PALA Dariusz
data dodania: 01-12-2017
SPACER
KASPRZYK Mikołaj
data dodania: 26-03-2018
EFEKT MOTYLA
BĄK Karol
data dodania: 30-03-2018