Galeria Sztuki Kolory
ul. Dąbrowskiego 13
42-200 Częstochowa
504 39 38 90
kontakt@galeriakolory.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (29)
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
giclee
giclee ,papier,praca sygnowana ołówkiem -podpis autora,numerowana,pieczęć wodna,60 x 90 cm
31-07-2018
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
WIECZORNY KONCERT
obraz,olej,płótno, 80 x 60 cm
29-04-2019
PROJEKCJA POMYSŁU
obraz,olej,płótno,100 x 80 cm
29-04-2019
KULEJ Włodzimierz (ur. 1955r.)
DESZCZ , 2017
obraz,olej płótno , 100 x 130 cm
15-06-2018
liczba obiektów: 29