Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (299)
Lustro, Norblin, Warszawa, XIX w.
Lustro toaletowe uchylne z mahoniowym zapleckiem, plater sygnowany.

Wymiary: 40x29x9 cm

Wymiary lustra: 18x23 cm

1 500 zł

20-02-2020
Nowość
Żardiniera, Norblin, Warszawa, XIX w.
Szkło kryształowe, cięte, szlifowane w oprawie platerowej; sygnowane.

Wysokość: 12 cm

Średnica: 18 cm

1 800 zł

20-02-2020
Nowość
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Olej na płótnie pt. "Ekspedycja badawcza" , 2019
Obraz olejny na płótnie pt. "Ekspedycja badawcza" autorstwa Jarosława Jaśnikowskiego z 2019 roku. Praca w formacie: 30 cm x 24 cm. Obraz sygnowany przez artystę: front, prawy, dolny róg.
Obiekt został sprzedany

6 000 zł

19-02-2020
Galeria Foksal 17
OLBIŃSKI Tomasz (ur. 1955r.)
Jabłko na codzień
Technika : olej
Podłoże: płótno
Wymiary: 76cm x 63 cm
https://szokart.com/produkt/jablko-na-codzien-2/
19-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki SZOKArt
OLBIŃSKI Tomasz (ur. 1955r.)
Dobra Noc
Technika : olej
Podłoże: płótno
Wymiary: 46cm x 38cm
https://szokart.com/produkt/dobra-noc/
19-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki SZOKArt
Figura Ptaka , Hutschenreuther, G.GRANGET XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie;, szkliwiona, wys. 23,5 cm. Sygn: w owalu kroczący w lewo lew i data1814 stempel zielony podszkliwnie: HUTSCHENREUTHER / GERMANY / KUNST ABTEILUNG |4, wycisk w masie porcelanowej z sygnaturą artysty: G.GRANGET

950 zł

19-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Figurka porcelanowa gila , Rosenthal, po 1957
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt; wyciskiem: 1244 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt/R; wyciskiem: H.MEISEL/ proj. Hugo Meisel 1887-1966 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
Pojemnik na biszkopty, Francja, XIX/ XX w.
Pojemnik na ciastka z talerzem; szkło cięte, szlifowane, okute w srebro.

Wysokość: 13 cm

Średnica pojemnika: 14,5 cm

Średnica talerza: 24 cm

2 300 zł

19-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 299