Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (218)
3x3K-1Z-2B , 2019
akryl na formowanym płótnie, konstrukcja drewniana
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
3x3B-1NS , 2019
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
3x4K-5SZ 32x44x7cm , 2018
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
Figura okimono, wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona, sygnowana.

Wysokość: 21 cm

4 900 zł

11-10-2019
Nowość
Patera porcelanowa w formie kosza, ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 10x29x22 cm

1 200 zł

11-10-2019
Nowość
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
11-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BOROWICZ Maja (ur. 1980)
"Stopieni miłością" 2018, olej płótno, 90x50cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-10-2019
Nowość
BĄK Karol (ur. 1961)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-10-2019
Nowość
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
„Panoplie” , 1963
olej na płótnie, wymiary 65×100 cm,/ obraz był prezentowany na indywidualnej wystawie w Galerii Zachęta, Warszawa, 1992
10-10-2019
Nowość
Galeria Giza
liczba obiektów: 218