Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (302)
JAKUBCZAK Piotr
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
26-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan (ur. 1950)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-02-2020
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-02-2020
Nowość
TYMUSZ Halina
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-02-2020
Nowość
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany, wyciskami z nr "37, 163, 1439" oraz naszkl. "70".

Wysokość: 28 cm

9 900 zł

26-02-2020
Nowość
Cukiernica, J.L.Herrmann, Wiedeń, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa na czterech nóżkach z grawerowaną dekoracją floralną; plater sygnowany.

J.L.Herrmann – wiedeńska manufaktura, która została wchłonięta przez odlewnię Arthura Kruppa Berndorfa na krótko przed I wojną światową.

1 600 zł

26-02-2020
Nowość
porcelana ręcznie malowana, wymiary: wysokość 13 cm, szerokość 26,5 cm, głębokość 16,5 cm.
Znakowana od spodu: ROSENTHAL/GERMANY/
KUNSTABTEILUNG SELB/HANDGEMALT.
Sygnowana, wycisk w masie F.Heidenreich/1721/2.
25-02-2020
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
PIASECKI Leszek (1928-1990)
JEŹDZIEC
olej na płótnie, wymiary 60 x 50 cm (90 x 80 cm z oprawą).
25-02-2020
Nowość
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
SREBRNA SOLNICZKA, WARSZAWA, 1851
srebro pr. 12, wymiary: 8 x 13 x 6 cm, waga: 125 g. Punce: znak firmowy Malcza - kotwica w owalu, znak imienny "Malcz".
25-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 302