Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (219)
brąz, odlew cyzelowany; wys. 4 cm, dl. 14 cm, szer. 7 cm; Warszawa, firma Braci Łopieńskich; Fabryka Artystyczna Wyrobów z Bronzu i Srebra Bracia Łopieńscy

1 800 zł

10-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Popielnica w stylu Art Deco; szkło cięte kryształowe, srebro pr. 925, sygnowane.

Średnica: 20 cm

660 zł

10-10-2019
Nowość
Talerz dekoracyjny, Miśnia, 1763-1774
Talerz dekoracyjny, ręcznie malowany, częściowo złocony z ażurowym zdobieniem, sygnowany znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Średnica: 23 cm

1 900 zł

10-10-2019
Nowość
KAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952, Mogielnica)
Portret kobiety AKT
Ołówek, akwarela, papier; wymiary.24 x 18 cm.(z ramą 39x32cm.) Sygnowany p.d.: TK

700 zł

10-10-2019
Nowość
JAKUBCZAK Piotr
2019, olej na płótnie, 80x60cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
09-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
09-10-2019
Nowość
ŻEGALSKI Leszek (pseud. Maestro) (ur. 1959, Śląsk Cieszyński))
"b/t", olej płótno, 40x80cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
09-10-2019
Nowość
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Diabolina" , 2015

60 000 zł

09-10-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
Martwa natura - vanitas
Martwa natura typu Vanitas, Holandia XVIII wiek, niesygnowana.
Wymiary; 60 X 70 cm
09-10-2019
Nowość
CONNAISSEUR
liczba obiektów: 219