Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (477)
Dzwonek hotelowy
brąz złocony II poł XIX w. wys. 8 cm śr. dołu 9 cm

1 200 zł

19-04-2019
Nowość
Paterka
podstawa: srebro pr 800 waga 300 g; szkło szlifowane

2 000 zł

19-04-2019
Nowość
Torebka
srebro pr. 800 waga 135 g

600 zł

19-04-2019
Nowość
Cukiernica
srebro waga 300 g ok. 1900 rok wys. 8,5 cm dł. 14 cm szer. 20 cm

2 500 zł

19-04-2019
Nowość
Figurka dziewczynki
porcelana Ćmielów projekt: B. Marcinka ręcznie malowana wys. 14,5 cm

700 zł

19-04-2019
Nowość
Pingwin
porcelana Wałbrzych dekoracja malowana wys. 19 cm

300 zł

19-04-2019
Nowość
Dzban do wody
art deco szkło, metal WMF wys. 24,5 cm
19-04-2019
Nowość
Ikona
deska, tempera kon. XIX w. 35,5 x 30,5 cm

2 500 zł

19-04-2019
Nowość
"Matka Boska Włodzimierska"
deska, tempera przełom XIX/XX w. 30,5 x 26,5 cm

2 500 zł

19-04-2019
Nowość
"Pieta"
deska, tempera ok. 1900 rok 31 x 26 cm

2 000 zł

19-04-2019
Nowość
"Św. Mikołaj Cudotwórca"
deska, tempera XIX w. 31,5 x 27 cm

3 000 zł

19-04-2019
Nowość
Lampa
porcelana SITZENDORF przełom XIX/XX w. wys. 66 cm

2 500 zł

19-04-2019
Nowość
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 110 cm szer. 55 cm
07-10-2017
Żyrandol
brąz złocony 4 ćwierć XIX w. wys. 103 cm śr. 42 cm

15 000 zł

30-11-2012
Żyrandol
brąz pocz. XX w. wys. 75 cm śr. 65 cm

6 500 zł

03-07-2007
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 90 cm śr. 80cm

9 000 zł

23-12-2009
Żyrandol
szkło lata 50-60 XX w. dł. 54 cm śr. 55 cm

1 500 zł

30-04-2013
Żylski Jan (1882-1952)
"Płaskorzeźba" szkoła zakopiańska drewno orzechowe 45 x 30 cm
12-07-2018
Żydowscy małżonkowie, 1930
25-02-2018
Żardiniera
22-12-2018
Żardiniera
Plewkiewicz stop cynowy, srebrzony ok.1900 rok wys. 20 cm dł. 58 cm szer. 30 cm
22-12-2018
Żardiniera
Norblin metal srebrzony, szkło wys. 14 cm szer. 47 cm gł. 17 cm

3 500 zł

12-03-2015
Świeczniki-para
brąz, szkło Bohemia I połowa XIX w. wys. 25 cm

2 500 zł

04-05-2011
Świeczniki - para
srebro pr. 3 ok. 1920 waga 390 g wys. 28,5 cm

3 500 zł

12-10-2009
Świeczniki

3 500 zł

24-01-2014
/20
liczba obiektów: 477