CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1015)
Imbryk, Wietnam, ok. 1950 r.
Imbryk srebro pr. 875, puncowane. Uchwyt z drewna egzotycznego.

Waga 35 dkg.

1 500 zł

22-02-2019
Nowość
Alexandre Louis Jacob "Pejzaż z mostkiem"
Olej na kartonie, na rewersie szkic ołówkiem oraz autorsta pieczęć "Atelier Alexandre Jacob".

Wymiary w ramie: 27x33 cm (20x25 cm).

3 500 zł

21-02-2019
Nowość
Kufel królewski, k. XIX w.
Szklany kufel do piwa ze srebrną pokrywą.

Wysokość: 23 cm

990 zł

20-02-2019
Nowość
KOSOWSKI Wojciech (1933-1999)
Plac Zamkowy w Warszawie
Olej na płótnie, sygn. pd. "KOSOVSKI".
Wymiary: 50x50 cm.

1 900 zł

19-02-2019
Nowość
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
Cukiernica, Warszawa, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa na okrągłych nóżkach, z działającym kluczykiem. Punce: znak firmowy Malcza - kotwica w owalu, znak imienny "Malcz", srebro pr. 12.

Wymiary: 9x14x10 cm

Waga: 540 g

6 900 zł

19-02-2019
Nowość
TUREK Aleksander (1933 - 2016)
Warszawa", 1990 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. "A. Turek 1990".

Wymiary: 70x80 cm

5 500 zł

18-02-2019
Nowość
Mirosław Lekasa 'Migracje 2'
Technika mieszana na papierze, sygnowana pd: "Lekasa Mirosław".

Wymiary w ramie: 44x36 cm (29x22 cm).

Mirosław Lekasa - ur. 1949, polski grafik i ilustrator. Studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w pracowni Henryka Tomaszewskiego.

450 zł

17-02-2019
Nowość
Mirosław Lekasa 'Migracje 1'

450 zł

17-02-2019
Nowość
Mirosław Lekasa 'Chwile 4'
Technika mieszana sygn. na rewersie: "MIROSŁAW LEKASA". Wymiary w ramie: 43x55 cm (30x41 cm).

Praca wystawiana: BWA Łódź 1987 r.

Mirosław Lekasa - ur. 1949, polski grafik i ilustrator. Studia w ASP w Warszawie, w w pracowni Henryka Tomaszewskiego.

650 zł

17-02-2019
Nowość
Mirosław Lekasa 'Chwile 3'

650 zł

17-02-2019
Nowość
Mirosław Lekasa 'Chwile 2'

650 zł

17-02-2019
Nowość
Mirosław Lekasa 'Chwile 1"

650 zł

17-02-2019
Nowość
GILOT Francoise (ur. 1921, Neuilly-sur-Seine)
Aurelia w Paryżu, 1971 r.
Litografia, sygnowana l. d. „ 44/55 Aurelia in Paris State II” p. d. „Françoise Gilot”.

Wymiary w ramie: 70x85 cm (50x65 cm)

3 500 zł

15-02-2019
Nowość
Płaszcze z piór
Litografia, sygnowana l. d. „ Blasons de Plumes 21/50” p. d. „Françoise Gilot”.

Wymiary w ramie: 70x85 cm (53x68 cm)

4 500 zł

15-02-2019
Nowość
Droga do sukcesu
Litografia, sygnowana l. d. „23/50” p. d. „Françoise Gilot”.

Wymiary w ramie: 62x70 cm (44x50 cm)

3 900 zł

15-02-2019
Nowość
MATZKE Stanisław (1870-1949)
"Z parku w Oliwie", 1935 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd. "STANISŁAW MATZKE 1935".

Na rewersie odręcznie ołówkiem tytuł oraz nalepka wystawowa "Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie 1936 r."

Wymiary w ramie: 61x78 cm (36x52 cm).

5 500 zł

15-02-2019
Nowość
Karol Grams 'Pejzaż kubistyczny', 1968 r.
Technika mieszana na papierze, sygn. i dat. pd. "1968 Grams".
Wymiary: 40x60 cm.

5 500 zł

14-02-2019
Nowość
Patera secesyjna, ok. 1900 r.
Patera secesyjna, szkło w oprawie z brązu miedziowanego.

Wysokość: 20 cm

Średnica: 19 cm

2 200 zł

14-02-2019
Nowość
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm

1 500 zł

21-12-2018
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Dzieci z owieczką i ptakiem”, Miśnia , 1850
Figurka porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana znakiem Miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 16 cm

4 900 zł

26-10-2018
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
/41
liczba obiektów: 1015