CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1046)
KLINKOSCH Josef Karl
Cukiernica, Wiedeń, 1880 r.
Bogato zdobiona srebrna cukiernica skrzynkowa na czterech nóżkach, złocona wewnątrz, sygnowana.

Wymiary: 13x13x9 cm

5 900 zł

19-04-2019
Nowość
Misa, lata 20-te XX w.
Szkło dwubarwne, cięte, szlifowane i złocone.

Wysokość: 13 cm

Średnica: 24 cm

350 zł

19-04-2019
Nowość
Pudełko na ciastka, Anglia, pocz. XX w.
Dekoracyjna, dwukomorowa biszkoptownica w kształcie muszli; plater złocony.

Wymiary: 30x24x10 cm

1 900 zł

18-04-2019
Nowość
Wazonik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wazonik secesyjny; szkło barwione.

Wysokość: 19 cm

450 zł

18-04-2019
Nowość
Lampka secesyjna, pocz. XX w.

1 800 zł

17-04-2019
Nowość
Talerzyk z homarem, Royal Copenhagen, 1936 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica: 16 cm

660 zł

17-04-2019
Nowość
Wizytownik, Wiedeń, lata 20-te XX w.
Wizytownik marmurowy z figurką psa z brązu patynowanego.

Wymiary: 23x16x5 cm

950 zł

16-04-2019
Nowość
ZACH Bruno (1891 Żytomierz - 1945 Wiedeń)
Figura art deco, w stylu Bruno Zacha; brąz, marmur.

Wysokość: 31 cm

3 800 zł

16-04-2019
Nowość
Zegar kominkowy, sygnowany na tarczy: "Johann Vellauer in Wienn";Konstrukcja drewno złocone, dekoracja utrzymana w stylistyce empire, z elementami francuskiego uzbrojenia z początku XIX w. Mechanizm typu wiedeńskiego, bijący godziny i kwadranse, z gongiem

35 000 zł

15-04-2019
Nowość
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm

1 500 zł

21-12-2018
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Dzieci z owieczką i ptakiem”, Miśnia , 1850
Figurka porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana znakiem Miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 16 cm
Obiekt został sprzedany

4 900 zł

26-10-2018
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Łyżeczka, Moskwa, Rosja, k. XIX w.
Srebro grawerowane; puncowanie: próba 84, Św. Jerzy, monogram złotnika "C.M.". Waga 19 g, dł. 13,5 cm.

250 zł

13-10-2016
Zestaw śniadaniowy Miśnia, XX w.
Zestaw w składzie: filiżanka, podstawka (śr. 9cm) i talerzyk (śr. 15 cm). Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

490 zł

13-11-2015
/42
liczba obiektów: 1046