CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1086)
MICHALIK Marian (1947-1997)
„Roztopy”, 1983 r.
Pastel na papierze, sygnowany, datowany, opisany na rewersie.

Wymiary w ramie: 67x75 cm (51x41 cm)

3 300 zł

24-06-2019
Nowość
GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
"Sianokosy"
Akwarela na papierze, sygn. l. d. "S.Gibiński".

Wymiary w ramie: 50x65 cm (34x49 cm)

3 900 zł

24-06-2019
Nowość
Surtout-de-table, Francja, okres Napoleona III.
Brąz srebrzony, sygnowany znakiem i nazwiskiem wytwórcy.
Wymiary: szerokość 55 cm, głębokość i wysokość 33 cm.

24 000 zł

20-06-2019
Nowość
Zestaw sztućców na 12 osób, srebro pr. 800, sygnowany. 132 sztuki. Bogaty środek stołu.
Kantyna dąb i orzech, zamykana na klucz (zamek sprawny). Waga srebra ok. 6000 gr.

32 000 zł

20-06-2019
Nowość
Żardiniera srebro pr. 833, sygnowane. Oryginalny wkład.
Wymiary: 15x47x24 cm. Waga: 1200 g

C.G. Hallberg - prominenty złotnik i jubiler szwedzki, którego wyroby zamawiane były również na dwór królewski.

14 000 zł

20-06-2019
Nowość
ZUBER Juliusz (1861-1910)
„Portret chłopca”
Olej na kartonie, sygnowany p.d. „Juliusz Zuber”.

Wymiary w ramie: 40x35 cm (28x22 cm)

7 500 zł

18-06-2019
Nowość
Sekretera Biedermeier, l. 1820-30.
Konstrukcja sosna, okleina mahoń.
Stan bardzo dobry.

9 500 zł

18-06-2019
Nowość
STEINACKER Alfred (A. DERFLA) (1838 - 1914)
„Węgrzy”
Olej na sklejce, sygnowany l. d. „Steinacker”, p.d. „Steinacker”.

Wymiary w ramie: 32x48 cm (16x32 cm)

Alfred Steinacker (Sopron 1838 – 1914 Wiedeń) malarz węgierski. W 1859 r. rozpoczął naukę jako student rzeźby w wiedeńskiej Akademii Sztuki. W lat

11 000 zł

18-06-2019
Nowość
Kielich, XVIII/XIX w.
Szkło cięte.
Wysokość: 11 cm

550 zł

17-06-2019
Nowość
Wazonik, k. XIX w.
Wazonik z trzema wkładami ze szkła barwionego umieszczonymi w bogato zdobionym, ażurowym stojaku; plater.

Wymiary: 16x7x2 cm

580 zł

17-06-2019
Nowość
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm

1 500 zł

21-12-2018
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Bourdois & Bloch, Paryż, 1887-1900
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 13x44x26 cm

2 800 zł

02-05-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Łyżka sitkowa, XIX w.
Srebro.
Długość: 19

350 zł

14-06-2019
/44
liczba obiektów: 1086