ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (788)
Kubek srebrny, Moskwa, Wiktor Sawinkow 1872r.
Srebro, Niello, próba 84, waga 48 g, wys.6cm., śr.5,5cm. Puncowany: monogram probierza BC. z datą 1872 i próbą 84, zna miejski, monogram złotnika CK. Kubek kiduszowy, Rosja, Moskwa, probierz Wiktor Sawinkow(1855-1888) 1872 r.

400 zł

22-10-2019
Nowość
Art Deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno zielone o kulistym brzuścu, na wielobocznej podstawie. 8 szlifów. Wysokość: 13 cm. w stylu Huty Niemen Lata 30-te. XX w.

750 zł

21-10-2019
Nowość
Wazon Huta J. Stolle Niemen, lata 30-te XX w. Art. Deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno różowe (Kolor Rozalinowy), o kulistym brzuścu, na wielobocznej podstawie. Wysokość: 15 cm. Numer katalogowy 1060. Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska.
Obiekt został sprzedany

1 000 zł

21-10-2019
Art deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno niebieskie; wys. 18 cm; 8 taflowy. Polska, Brzozówka, Huta Niemen, J. Stolle, ok. 1930 r.

950 zł

21-10-2019
Nowość
Art. Deco , szkło przezroczyste, matowione, szlifowane,; wys. 30,5 cm; wzór z lat 30 XX w.

600 zł

21-10-2019
Nowość
Zestaw do alkoholi Art Deco, ok. 1930 r.
Komplet karafka z 6 kieliszkami i tacą; szkło barwione, miodowe. Wysokość karafki z korkiem 18,5cm, kieliszka 5cm.(jeden uszkodzony), wymiary tacy: 16x32 cm.

700 zł

21-10-2019
Nowość
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Sanna Góral w saniach
Góral w saniach akwarela/papier,wym. 15,5 x 23 cm. (z ramą 36x44cm.) sygn. l.d.: A. Setkowicz

1 800 zł

18-10-2019
Nowość
karafka z korkiem; zdobione stylizowanymi motywami liści i wolut ze szkła matowanego i gładkimi, owalnymi polami; szkło jasnożółte, dekoracja prasowana; zestaw; karafka - wys. 30 cm, kieliszek - wys. 6,5 cm w typie Lalique Art Deco

1 500 zł

17-10-2019
Nowość
Komplet do alkoholu art deco l. 30. XX w.
Karafka z kieliszkami 6, szkło przezroczyste w kolorze jasno różowym (łososiowym rozalinowy), szlifowane; karafka - wys. 18,5 cm, kieliszki (6szt.)- wys. 6,5 cm. karafka z korkiem i komplet 6 kieliszków Polska ? Moser ? l. 30. XX w.

1 000 zł

16-10-2019
Nowość
Karafka art deco ok. 1930 r.
Karafka z korkiem szklana art deco, szkło, szlifowane, przezroczyste, z dekoracją geometryczną, trawioną, lazurowaną czernią, częściowo matowaną; karafka z korkiem - wys.24 cm, lata. 30. XX w.

850 zł

16-10-2019
Nowość
KARAFKA O TEMATYCE MYŚLIWSKIEJ, 2 POŁ XIX w.,
Szkło bezbarwne, rubinowe, szlifowane, wys. karafki z korkiem, 25 cm, Dekoracja ryta: jeleń w pejzażu, zamek, ptaki itp. KARAFKA 2 POŁ XIX w.,

600 zł

16-10-2019
Nowość
Korpus z odciśnietym z formy reliefem kwiatowym. Szkło bezbarwne częściowo matowane, jasno różowe (Kolor Rozalinowy), Wysokość: 29,5 cm. Numer katalogowy 1307. Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w. RZADKOŚĆ
Obiekt został sprzedany
15-10-2019
Wazon J. Stolle Niemen, lata 30-te XX w. tzw. „cichodmuchany”, Kolor miodowy., matowany. Wysokość: 16,5 cm. Numer katalogowy 1309. RZADKOŚĆ Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w.

1 500 zł

15-10-2019
Nowość
kolor rozalinowy., matowany. Wysokość: 16,5 cm. Numer katalogowy 1309. RZADKOŚĆ Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w.
Obiekt został sprzedany

1 600 zł

15-10-2019
Pierścionek ręcznie wykonany, ażurowy, złoto, próba 3, waga. 11,54 g, kuncyt ,rozmiar 16, wym. 20x24 mm. cechowany; znaki WARMETU, 3, głowa rycerza i W , cecha probierni Warszawskiej lata 1963-1986.

1 550 zł

15-10-2019
Nowość
Pierścionek ręcznie wykonany, ażurowy, złoto, próba 3, waga. 11,04 g, aleksandyt ,rozmiar 17, śr.18 cm., wym. 23x20 mm. cechowany; znaki WARMETU, 3, głowa rycerza i W , cecha probierni Warszawskiej lata 1963-1986.

1 550 zł

15-10-2019
Nowość
korpus pękaty, zdobiony motywami wachlarzy - kwiatów, niska, wąska szyjka, szeroki wylew z wygiętą krawędzią, szkło fioletowe, "cichodmuchane" matowane, wys. 22,5 cm Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. RZADKOŚĆ kolekcjonerska
Obiekt został sprzedany

2 000 zł

15-10-2019
szkło, barwione, miodowo-brązowe, przezroczyste, szlifowane, wys. karafki 26,5 cm, wys. sześciu kieliszków 5 cm. Zestaw do alkoholu art deco, ok. 1935 r.

650 zł

14-10-2019
Nowość
szkło prasowane, bezbarwne, częściowo matowana, wys. 24 cm. Kompletny zestaw: karafka, 4 szt. kieliszków wys. cm. Zestaw do likieru. Huta J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te.

1 000 zł

14-10-2019
Nowość
Karafka szklana art deco ok. 1935 r.
Karafka art deco, szkło, przezroczyste barwione, w kolorze zielonym, szlifowane; karafka z korkiem - wys. 24,5 cm, lata. 30. XX w.

450 zł

14-10-2019
Nowość
zestaw z kieliszkami w stylu art deco, szkło barwione, niebieskie (błękitne), przezroczyste, szlifowane fasetowo, wys. karafki 23,5 cm, wys. kieliszków 6 cm. art deco, ok 1930 r.

500 zł

14-10-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016

1 600 zł

16-01-2019
/32
liczba obiektów: 788