ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (715)
Pierścionek srebrny pozłacany
Pierścionek srebrny pozłacany, srebro pozłacane, filigran, jadeit, śr. ok.21 mm, waga. 7,55 g. rozmiar uniwersalny.

270 zł

22-02-2019
Nowość
BRANSOLETA SREBRNA FILIGRANOWA
Srebro pozłacane, filigran, kamienie naturalne, waga. 42 g, dł. 17,5 cm, 10 segmentów. Puncowanie: SILVER, 800, WM.

1 100 zł

22-02-2019
Nowość
BROSZKA SREBRNA FILIGRANOWA,
BROSZA SREBRNA , Srebro pozłacane, filigran, kamienie naturalne, emalia komórkowa waga 14,7 g., dł. 8,5 cm, szer.16 mm. Puncowanie: SILVER, 800, WM.

500 zł

21-02-2019
Nowość
złoto pr.56 (3), waga 2,8 g. naturalny rubin 0,2ct., szafir 0.35ct. i dwoma brylantami 0,12ct (J/SI1/db/db) i 0,23ct.(J/VS/db/db)

2 500 zł

21-02-2019
Nowość
złoto pr. 4 (580) dł.37 cm. waga 34,35 g. Puncowanie: w sześciokącie głowa wilka z literą A i cyfrą 4. Austro Węgry Wiedeń 1872-1922

5 100 zł

21-02-2019
Nowość
plater, stal nierdzewna (ostrza noży Gerlach ), 30 szt.. Znakowane: FABR. WOLSKA | BM | korona, Warszawa, w składzie: 6 łyżek 21,7 cm, 6 noży 21,7cm., 6 widelców 18,5 cm, 6 łyżeczek do herbaty 14,8 cm i do kawy 11,5 cm., razem 30 szt. Fabryka Wolska,

1 350 zł

21-02-2019
Nowość
Cukiernica srebrna, Warszawa, Gustaw Radke 2. poł. XIX w. , srebro pr. 84, złocona wym;12 x 15 x 12,5 cm, waga 542 g cechowana: 84. G.RADKE w prostokącie, w owalu półksiężyc z trzema gwiazdkami - znak warsztatowy Emila Radke prawdopodobnie z zapasów

5 000 zł

18-02-2019
Nowość
Puncowanie; w owalu FRAGET N PLAQUE orzeł carski wybijany od 1896, dwa skrzyżowane młotki i cyrkiel w owalu - znak warsztatowy oraz nr. modelu 3449,VIII, plater. Polska, Warszawa, Fraget, Lata 1896-1915.

1 600 zł

16-02-2019
Nowość
Solniczki szklano srebrne szt. 10 po 1888r.
Solniczki zestaw 10 szt., srebro, złocone próby 800 , szkło szlifowane ; wys. 3,5 cm, szer. 6,5 cm, głęb. 3,5 cm. Niemcy, k. XIX w.

1 900 zł

15-02-2019
Nowość
srebro pr. 3, waga 28 g. wys.6 cm. cechowana; w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w prostokącie "KiM" Krupski i Matulewicz, Warszawa lata 1921-1931

210 zł

15-02-2019
Nowość
Kubek srebrny lata 1908-1917
srebro pr. 84, wys. 6 cm; waga 25 g, Puncowanie: w owalu: Δ , głowa kobiety w kokoszniku, 84 i monogram И. Х. kieliszek, Rosja, Moskwa lata po 1908r.

230 zł

15-02-2019
Nowość
Kieliszek srebrny Ignatij Pawłowicz Sazikow lata 1908-1917 , srebropr. 84, wys. 9 cm; waga 39 g, Puncowanie: w owalu: Δ , głowa kobiety w kokoszniku, 84 И.C - monogram Ignatij Pawłowicz Sazikow, kubek, Rosja, Moskwa lata po 1908r.

370 zł

15-02-2019
Nowość
Srebro, próba 84, waga 50 g; wys.7 mm, śr.6 mm. Puncowany: w owalu, γ, głowa kobiety w kokoszniku, 84.oraz ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachodier .Rosja, Kijów, Israel Jesiejewicz Zachodier po1908r.

450 zł

15-02-2019
Nowość
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Góral na tle gór
pastel, papier, wym. 46 × 62 cm (z ramą 69x52 cm.) w świetle oprawy sygn. p. d.: słabo widoczna dedykacja.

2 000 zł

14-02-2019
Nowość
Taca platerowa Norblin Warszawa 2 poł. XIX w
plater, wym.40x24 cm. , cechowana w owalu; NORBLIN i Ska / Galw. / WARSZAWA/A i nr 2177; Warszawa, Norblin , lata 1897-1914

700 zł

14-02-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
Świecznik srebrny trójświecowy art deco Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne., srebro próby 830, wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220g. cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365. lichtarz srebrny. Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

950 zł

28-09-2018

1 100 zł

15-03-2018
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
/29
liczba obiektów: 715