Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (67)
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Akt z lustrem, 1998 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1998 r.”, l.d.: numer edycji 64/64 format serigrafii bez oprawy: 89 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
22-02-2019
Nowość
Akt, 1999 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1999 r.”, l.d.: numer edycji 41/50; format serigrafii bez oprawy: 70 cm × 87 cm. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
22-02-2019
Nowość
PĄGOWSKA Teresa (1929 Warszawa - 2007 Warszawa)
Patuś
sygn. l.d.: TP. na odwrocie na płótnie sygn.: TERESA PĄGOWSKA 2002 "PATUŚ " 32 x 32; Technika: akryl, tempera. Obraz jest oprawiony.

Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
16-02-2019
Nowość
SŁABOŃ-URBANIAK Alicja (ur. 1962)
Szelest łabędzi , 2018
Olej/akryl na płótnie; Obraz jest oprawiony.

tel: 519 499 630
27-09-2018
Parada bialych koników , 2018
olej/akryl na płótnie, oprawiony

tel: 519 499 630
15-09-2018
Miasteczko w tulipanach , 2018
Olej akryl na płótnie, format: 70 cm x 50 cm; Obraz jest oprawiony, wymiary w ramie: 90 x 70 cm; F

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Nirwana - Landrynka
Obraz olejny na płótnie, format: 81 cm x 65 cm, 2011 r. Obraz jest oprawiony.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Gorąca Wiosna , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 116 cm x 81 cm, 2018 r. sygn.p.d.: Beata Murawska

14-07-2018
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)
Ballada o wymuszeniu owocowania leniwego... , 2018
Olej na płótnie, format: 50 cm x 50 cm, 2018 r.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Wrzosowe tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 30 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
10-11-2018
Wrocław - Inkografia , 2018
Inkografia nr 2/20, autorska edycja limitowana, sygnowana ołówkiem przez autora p.d., oznaczenie numeru edycji l.d.
21-07-2018
Wrocław , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
27-09-2018
Sopot , 2018

tel: 519 499 630
13-08-2018
Poznań , 2018

tel: 519 499 630
02-08-2018
Poznań , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 46 cm x 55 cm, 2018 r. Obraz jest oprawiony. Zdjęcie obrazu w oprawie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.

04-12-2018
Pomarańczowe tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 30 cm, 2018 r

14-07-2018
Münster , 2003
obraz malowany temperą na kartonie format: 55 cm x 46 cm z 2003 r.

tel: 519 499 630
20-12-2018
Manhattan - Inkografia , 2018
Inkografia/ Giclee nr 6/50, autorska edycja limitowana, sygnowana ołówkiem przez autora p.d., oznaczenie numeru edycji l.d.
tel: 519 499 630
31-10-2018
Manhattan , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 100 cm x 73 cm, 2018 r. Praca jest oprawiona, format w ramie 106 cm x 78 cm.

Tel: 519 499 630
27-06-2018
Kazimierz , 2016
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2016 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.
tel: 519 499 630
11-01-2019
Gdańsk , 2017
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2017 r. Obraz jest oprawiony. Zdjęcie obrazu w oprawie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.
11-01-2019
Czerwone tulipany II , 2018

Tel: 519 499 630
21-05-2018
Czerwone tulipany , 2018

14-07-2018
Czerwone tulipany , 2018

tel: 519 499 630
10-11-2018
Chrystus w dole , 1979
sygn. p.d.: 79 | E.DWURNIK, wzdłuż dolnej krawędzi napis autorski: CHRYSTUS W DOLE Na odwrocie na płótnie napis autorski: E. DWURNIK | 1979 | NR: X (w ramce) 19.617 (w ramce) Do obrazu dołączony jest Certyfikat Autorski.
04-02-2019
/3
liczba obiektów: 67