Olsztyńska Galeria Sztuki
ul. Grunwaldzka 4a/5
10-124 Olsztyn
609 702 727
biuro@galeriaolsztyn.pl
wtorek-piątek: 12.00-17.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (35)
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Czerwone Tulipany , 2012
Olej na płótnie, 40x30cm, sygnowany

12 000 zł

21-02-2019
Nowość
ZEDLEWSKI Łukasz (ur. 1989)
Katedra w Olsztynie , 2012
Sucha igła na papierze, 92x51cm, sygnowana

1 200 zł

16-02-2019
Nowość
Płaszcz św. Jerzego , 2017
Olej, akryl na płótnie, 65x81 cm. Sygowany

2 400 zł

15-09-2018
KARAPUDA Arkadiusz (ur. 1981, Żyrardów)
Przedmiot i podmiot , 2006
Olej, pasta woskowa na płótnie, 130 x 170 cm, sygnowany

9 100 zł

06-10-2017
Cisza nocna , 2013
Olej, pasta woskowa na płótnie, 95 x 81 cm, sygnowany.

5 500 zł

02-09-2017
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Dziewczyna z psem , 2014
Olej na płótnie, 30x40cm, sygnowany
10-01-2019
Dama przed katedrą. , 2013
Olej na płótnie, 80x100cm, sygnowany l.d.

2 900 zł

07-09-2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Przedwiośnie , 2007
Olej na płótnie, 40 x 140 cm, sygnowany

3 900 zł

18-09-2016
TRUSZ Iwan (1869 Wysocko-1940 Lwów)
Pejzaż z drzewem
Olej na płótnie, 20x25 cm, sygnowany

6 900 zł

18-01-2019
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
W lesie. , 2002
Technika własna na desce, 25x25cm, sygnowany
02-02-2019
Marchlak Krzysztof 1987
Wnętrze , 2015
Olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygnowany

1 900 zł

17-07-2017
WAWRZUSIAK Mariola (ur. 1971, Rzeszów)
Duszołapca , 2018
Metal spawany, wysokość 46cm, sygnowana
30-10-2018
Czapla , 2018
Metal spawany
Obiekt został sprzedany
15-11-2018
Wasilewska - Frągnowska Marta 1983, Olsztyn
Śnienie XIX Nadzieja , 2018
Technika własna na płótnie, 120 x 120 cm, sygnowany

3 400 zł

28-01-2019
BORCZ Rafał (ur. 1973)
Lecąca sowa , 2018
Gwasz na papierze, 38x52 cm, sygnowany
21-01-2019
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
Rzeka Bug , 2016
Olej na płótnie, 100x120cm, sygnowany
20-12-2018
Rzeka Bug , 2016
Olej na płótnie, 100x 120 cm, sygnowany

14 500 zł

15-10-2018
MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)
Postać , 2006

2 100 zł

26-10-2018
bez tytułu , 2002
Olej na papierze, 30 x 40 cm, sygnowany

2 100 zł

27-09-2018
RODZIŃSKI Stanisław (ur. 1940 r.)
Tyrol-Chata pasterza. , 1996
Gwasz na papierze, 45x57cm, sygnowany

2 800 zł

04-10-2018
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
Bez tytułu , 2009
Olej na płótnie, 100x80cm, sygnowany.
04-01-2019
Bez Tytułu , 2017
Olej na płótnie, 70x70cm, sygnowany
20-12-2018
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Para
brąz, wysokość 38 cm.

5 200 zł

24-11-2017
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Otwarta I , 2011
Brąz patynowany, wysokość 26 cm.

4 800 zł

07-09-2016
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Otwarta I , 2017
Ceramika, wysokość 25cm.

1 400 zł

17-09-2017
liczba obiektów: 35