Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (3)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
"SKAŁY NA CAPRI"
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 74 x 96,5 cm.Sygnowany p/d "CAPRI / S.GAŁEK". Na krosnach uszkodzona nalepka wystawowa z TZSP.

16 000 zł

08-01-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Bzy w wazonie
Olej na tekturze malarskiej
46x66cm sygn. l.d. St.Gałek

Kontakt w sprawie obiektu -
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
02-12-2018
Malarstwopolskie.pl
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
"Pejzaż zimowy"
olej, płótno 62 x 46 cm sygn. p.d. ST. GAŁEK 1920

14 000 zł

11-12-2010
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
liczba obiektów: 3