Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7)
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
"Kwitnące jabłonie"
olej na tekturze
30 x 36 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "aneri".

5 800 zł

13-06-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Pejzaż z Prowansji" , 1928
olej na tekturze
45,5 x 56,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "aneri 1928".

7 400 zł

13-06-2019
"Plaża w Jastrzębiej Górze"
olej na płótnie
30 x 46 cm

5 400 zł

21-05-2019
"Wnętrze z lustrem" , 1918
olej na tekturze
47,5 x 31 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "aneri".

4 600 zł

21-05-2019
Kwiaty w wazonie , 1973
olej, tektura
wymiary w świetle oprawy: 47,3 x 33 cm
wymiary z oprawą: 56,5 x 42 cm

Więcej informacji na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego: krakowskidomaukcyjny.pl
09-04-2019
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
"Akt siedzący"
olej na tekturze, 47 x 32 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "aneri"

8 200 zł

11-06-2014
Róże
olej, tektura, 70 × 50 cm
sygn. p. d.: Aneri
na odwrocie nalepka z wystawy w krakowskim BWA

11 000 zł

26-07-2012
Sopocki Dom Aukcyjny
liczba obiektów: 7