Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (3)
ABERDAM Alfred (1894-1963)
"Tancerze"
olej, płótno 55 x 33 cm sygn. p.d.: A. Aberdam
08-12-2018
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
ABERDAM Alfred (1894-1963)
Czterej aniołowie
Olej/ płyta , 53 x 32 cm
sygnowany p.d.: ,A Aberdam’

15 000 zł

30-11-2017
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ABERDAM Alfred (1894-1963)
„Kompozycja” , 1962
„Kompozycja”
Rozmiar: 100x80cm
Technika: olej na płótnie
Rok: 1962
05-12-2016
Artzone Studio
liczba obiektów: 3