Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2)
MAGNER Zygmunt (1937 Katowice - 2011)
Abstrakcja NR 3291 , 1981
Olej na płótnie,55 x 46 cm
Sygnowany,oprawiony.

6 500 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
17681
Grafika wykonana w końcu XX wieku, syygnowana.

590 zł

30-05-2018
Galeria Bellotto
liczba obiektów: 2