Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (3)
LACHOWICZ Andrzej (1939 Wilno - 2015 Wrocław)
Abstrakcyjny ogród , 1987
olej / płótno 41 x 38 cm / cena na www.tabot.pl
27-02-2017
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
Fotografia Andrzej Lachowicz
wydruk cyfrowy podklejony na tworzywo sygnowany flamastrem pod kompozycją: "JA / CIENIE LAT UPADŁYCH 2 Wyjątkowy punkt widzenia 2 2/2 Andrzej Lachowicz 14.08.2005"; wymiary: ca 92x96 cm; stan: bardzo dobry, drobny defekt autora w prawym dolnym rogu przy naklejaniu pracy na podkład

6 000 zł

17-10-2014
Antykwariat POLIART Beata Kalke
Fotografia Andrzej Lachowicz
wydruk cyfrowy podklejony na tworzywo sygnowany flamastrem pod kompozycją: "JA / CIENIE LAT UPADŁYCH - Wyjątkowy punkt widzenia 6 2/2 Andrzej Lachowicz 14.08.2005"; wymiary: ca 92x96 cm; stan: bardzo dobry

6 000 zł

17-10-2014
liczba obiektów: 3