Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2)
PADEREWSKA-JAŹWIŃSKA Zofia (1902 Stara Wieś k. Warszawy - 1969 Warszawa)
KWIATY W WAZONIE, 1958
olej, płótno, wym 74 x 65 cm.( cm.), sygnowany i datowany l.d. "Z. Paderewska Jaźwińska 1958

2 900 zł

04-10-2017
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
„Bzy”
olej, płótno, szyba, wym. 70 x 50 cm.(z ramą 84x64 cm.), na odwrocie "Stwierdzam że obraz ten pod tytułem Bzy olej wym70x50 jest malowany przez Zofię Paderewską Jaźwińską W-wa 1968

1 700 zł

15-09-2017
liczba obiektów: 2