Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4)
PADEREWSKA-JAŹWIŃSKA Zofia (1902 Stara Wieś k. Warszawy - 1969 Warszawa)
KWIATY W WAZONIE
olej, płótno, wym. 62x50 cm.(z ramą67x55 cm.), sygnowany l.d. Z. Paderewska Jaźwińska

2 200 zł

10-02-2020
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
KWIATY W WAZONIE CYNIE, 1935 , 1935
olej, tektura, wym. 60 x47 cm.(z ramą73x60 cm.), sygnowany i datowany p.d. "Z. Paderewska Jaźwińska 1935

2 500 zł

03-12-2019
KWIATY W WAZONIE, 1958
olej, płótno, wym 74 x 65 cm.( cm.), sygnowany i datowany l.d. "Z. Paderewska Jaźwińska 1958

2 900 zł

04-10-2017
„Bzy”
olej, płótno, szyba, wym. 70 x 50 cm.(z ramą 84x64 cm.), na odwrocie "Stwierdzam że obraz ten pod tytułem Bzy olej wym70x50 jest malowany przez Zofię Paderewską Jaźwińską W-wa 1968
Obiekt został sprzedany
15-09-2017
liczba obiektów: 4