Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (17)
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
13-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
13-10-2019
Nowość
BĄK Karol (ur. 1961)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-10-2019
Nowość
Ziemia niczyja, 80x90 cm
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
Gadzet, 45x55 cm, olej/płotno
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
Rozstanie, 60x60 cm, olej/płótno
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
Wahanie, 60x70 cm, olej/płótno
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
Basen, 60x70 cm, olej/płótno
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
3x3Z-2R , 2019
akryl na formowanym płótnie, konstrukcja drewniana
11-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
liczba obiektów: 17