Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Dzieci z nieżywym ptaszkiem"
rysunek piórkiem na papierze o wym.26 x 35 cm, sygn. monogramem l/d.

2 500 zł

19-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Portret Marysi Patkowskiej
ołówek na papierze o wym.26 x 21 cm ( w świetle passe-partout), opisany i sygnowany na dole ołówkiem.

2 500 zł

19-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
"Akt"
olej, płyta 46 x 35,5 cm sygn. p.d.: Menkes
19-08-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Srebro złocone w manierze II Cesarstwa próby 800, szkło szlifowane., wys. 19 cm. śr. 21,5 cm., waga 684 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800, oraz Posen. Lazarus Posen, Frankfurt n. Menem czynny w latach 1870-1930

2 800 zł

19-08-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Brosza ze szmaragdem z brylantami wyc.16 tys
Brosza złoto/platyna ze szmaragdem z brylantami.
wycena 16 ty.zł
długość 6,5 cm
szerokość w najszerszym miejscu 1 cm

9 500 zł

19-08-2019
Nowość
Salon Sztuki Antyki Wrocław
liczba obiektów: 5