Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (56)
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Dzieci z nieżywym ptaszkiem"
rysunek piórkiem na papierze o wym.26 x 35 cm, sygn. monogramem l/d.

2 500 zł

19-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Portret Marysi Patkowskiej
ołówek na papierze o wym.26 x 21 cm ( w świetle passe-partout), opisany i sygnowany na dole ołówkiem.

2 500 zł

19-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
"Akt"
olej, płyta 46 x 35,5 cm sygn. p.d.: Menkes
19-08-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Srebro złocone w manierze II Cesarstwa próby 800, szkło szlifowane., wys. 19 cm. śr. 21,5 cm., waga 684 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800, oraz Posen. Lazarus Posen, Frankfurt n. Menem czynny w latach 1870-1930

2 800 zł

19-08-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Brosza ze szmaragdem z brylantami wyc.16 tys
Brosza złoto/platyna ze szmaragdem z brylantami.
wycena 16 ty.zł
długość 6,5 cm
szerokość w najszerszym miejscu 1 cm

9 500 zł

19-08-2019
Nowość
Salon Sztuki Antyki Wrocław
WINKLER Edmund (1884-1978)
Ratusz w Poznaniu
akwaforta na papierze o wym. 27 x 19,5 (w świetle passe partout), oprawiona. Praca sygnowana monogramem na płycie l/d oraz ołówkiem p/d.

560 zł

16-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
16-08-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu , 2019
akryl na płótnie 50 x 50 cm / więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl
Obiekt został sprzedany
15-08-2019
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
PETERSEN von Ritter Hans (1850 - 1914)
Bitwa okrętów gdańskich z angielskimi w 1468 r.
heliograwiura wg obrazu Hansa Petersena, na cienkim papierze naklejonym na kartonie o wym.43 x 55 cm.wyd. J.F.Lehmanna w Monachium, druk Brockhausa w Lipsku. passe-partout, oprawa. Ukazuje walkę okrętu "Piotr z Gdańska" kapitana Pawła Benekego .

400 zł

14-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
/7
liczba obiektów: 56