Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6975)
Kazimierz Pietras 'Rzym - ulica w Albano', 1903 r.
Olej na płótnie, sygnowany, datowany i opisany na dole: "K. Pietras Rzym -ulica w Albano".
Wymiary w ramie: 61x51 cm (46x36 cm).

14 000 zł

25-05-2019
Nowość
MORDASEWICZ Kazimierz (1859 Mińsk -1923 Paryż)
Dziewczyna w chuście , 1905
Olej na desce, sygnowany i datowany pg. "Kaz. Mordasewicz 1905".
Wymiary w ramie: 36x31 cm (18x13 cm).

6 500 zł

25-05-2019
Nowość
DOBROWOLSKI Odo (1883-1917)
Kościół przy Saint Germain w Paryżu, 1914
akwarela/papier, 89 x 130 cm

sygn. p.d.: Odo Dobrowolski/Paryż/914

p.d.: Eglise St. Germain

Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski.

Więcej na www.artissima.pl
24-05-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Wazon szklany - BOHEMIA
Bursztynowy wazon o pięknej geometrycznej formie, na okrągłej białej stopie, ręcznie formowany; naklejki: Bohemia Glass Czechoslovakia, Hand made Skrolovice/Czechoslovakia; połowa XX w.
Wymiary:
wysokość - 20 cm
średnica - 9,5 cm
24-05-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
MENDOLY Grzegorz (1898-1966)
Piękna Cyganka 1937r
Olej, płótno, 98x70 cm, sygnowany lewy górny: G.Mendoly 1937r.

Więcej prac o zbliżonej tematyce do kupienia na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
24-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
SZERNER Władysław Karol (syn) (1870 - 1936)
Czekając na wianek
Olej na płótnie, 48x36 cm, sygn.lewy dolny:
"Władysław Szerner iun. Monachium". Praca z dobrego okresu twórczości gdy artysta przebywał w stolicy Bawarii. Więcej na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
T.5026306
24-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
MARKOWICZ Artur (1872-1934)
Pastel, 66x46 cm, sygnowany p.d.: Artur Markowicz 1911 Holland. Na odwrociu nalepki wystawowe z tytułem pracy
" W oczekiwaniu łodzi"

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Dziewczynki nad rozlewiskiem
Olej na płycie, 60x60 cm, sygnowany prawy dolny:
"Wiktor Korecki"

Więcej kolekcjonerskich wczesnych prac Wiktora Koreckiego na stronie: www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Dziewczyna z koszem kaczeńców
Olej, płótno, 50x70 cm, sygnowany prawy dolny: Wiktor Korecki.

Więcej kolekcjonerskich wczesnych prac Wiktora Koreckiego na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
24-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
/775
liczba obiektów: 6975