Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7067)
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
PEJZAŻ Z MOSTEM
akwarela na papierze o wym. 36 x 56 cm ( w świetle passe partout), sygnowana p/d.

4 800 zł

19-11-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
"OFICER NA KONIU" , 1948
akwarela na papierze o wym 61 x 43 cm ( w świetle passe partout), sygnowana i datowana p/d 1948.

7 800 zł

19-11-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
KUBEK SECESYJNY Z IRYSEM, Niemcy, ok. 1900
KUBEK SECESYJNY Z IRYSEM, Niemcy, ok. 1900 srebro pr.900 i 84, waga 127 g. wys.11 cm. śr.6,5 cm. sygn.900 i 84 cecha importowa bita w latach 1896-1908

1 100 zł

19-11-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
KUBEK SECESYJNY Z KONWALIAMI, Niemcy, ok. 1900
srebro pr.800, waga 87 g. wys 9 cm. śr.6,7 cm. sygn; 1655, korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy Koch & Bergfeld - Bremen. Niemcy, Koch&Bergfeld, Stark, Brema ok.1900 r.

850 zł

19-11-2019
Nowość
SZCZYPCE SREBRNE DO CIASTEK , Niemcy, k. XIX w.
SZCZYPCZYKI SREBRNE DO CIAST , Niemcy, k. XIX w. srebro pr.800, waga 98 g. dł.18,5 cm. sygn.; korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy W.S ?. Niemcy po 1888 r.

800 zł

19-11-2019
Nowość
srebro złocone, pr.800, waga 93 g. wys.9 cm. sygn.; korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy Dzbanek srebrny Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld

800 zł

19-11-2019
Nowość
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
„Szarża ułanów”
Olej na płótnie, sygn. p. d. „M. Krzyżak”.

Wymiary w ramie: 79x99 cm (60x80 cm)

6 500 zł

19-11-2019
Nowość
Gejsza, Japonia, okres Meiji (1868 – 1912)
Ręcznie malowana figura porcelanowa Kutani.
Wysokość: 33 cm

2 500 zł

19-11-2019
Nowość
SECESYJNY DZBAN DO WINA
dzban do wina miedz, mosiądz, wys. 34,5 cm,1 ćw. XX w.

980 zł

18-11-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
/786
liczba obiektów: 7067