Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6896)
Taca, Niemcy, pocz. XX w.
Srebro pr. 800, sygnowane.

Waga: 560 g

Wymiary: 32x20 cm

1 650 zł

24-04-2019
Nowość
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
"Pejzaż z wozem"
Akwarela na papierze, sygnowana p.d.: Jan Rubczak, 27,5x22 cm w świetle passe - partout.
24-04-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Komplet kieliszków kryształowych - Glashute
Delikatne kieliszki o wytwornej formie ze szkła kryształowego, z niemieckiej wytwórni Glashute, pochodzące z okresu międzywojennego.
24-04-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Figurka Tancerka - Goldscheider
Efektowna, duża figurka ceramiczna w stylu art - deco, przedstawiająca tancerkę, ze słynnej wiedeńskiej wytwórni; sygnowana "Goldscheider - Wien made in Germany "; okres międzywojenny.
24-04-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Plan bitwy pod Wrocławiem 1757 r
miedzioryt kolorowany, wym. 23 x 31 cm, (w świetle passe-partout) Niemcy 2 poł. XVIII w.

400 zł

24-04-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Patera srebrna Włochy, Florencja, lata 1944-1968
Paterka srebro pr.800, waga: 248 g., cechowany 301FI oraz 800 cechy Włoskie, Florencja z lat 1944-1968, wymiary;20x22x6 cm. Włochy, Florencja, lata 1944-1968.

800 zł

24-04-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Misa, Austria, po 1922 r.
Misa srebrna, złocona wewnątrz z wkładem szklanym; srebro pr. 800, sygnowana.

Wysokość: 11 cm

Średnica 23 cm

2 800 zł

24-04-2019
Nowość
srebro pr. 3 waga 209 g. 7 szt. śr. 7,5 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w prostokącie M Warszawa lata 30 ste. XX w.

750 zł

23-04-2019
Nowość
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Ułan na koniu
Strzelec konny akwarela, papier, wym.; 17x12 cm.(z ramą 32x26cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

1 700 zł

23-04-2019
Nowość
/767
liczba obiektów: 6896