Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6971)
Filiżanka śniadaniowa z dużym spodkiem; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica filiżanki: 11 cm

Wysokość filiżanki: 6 cm

Wymiary spodka: 25x16 cm

350 zł

16-07-2019
Nowość
Kaseta z różą, brąz, lata 30-te. Polska
Kaseta gabinetowa wykonana z mosiądzu z dekoracyjną złoconą różą na wieku.
Polska
Lata 30-te. XX w.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 21,5 x 15 x 6 cm.
Waga ok. 2,5 kg.
www.galeriadas.pl
16-07-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Dzban na wino, PLEWKIEWICZ Warszawa, ok. 1900 r.
Cyna srebrzona, szkło szlifowane.
PLEWKIEWICZ, Warszawa.
Sygnowany na rancie uchwytu.
Stan oryginalny, bardzo dobry.
Nie ma uszkodzeń ani napraw. Naturalna patyna.
Wysokość: 38 cm.
www.galeriadas.pl
16-07-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
TETMAJER Włodzimierz (1862 Harklowa - 1923 Kraków)
"Procesja", 1906 r.
Olej na sklejce, sygnowany i datowany pd. „W.T. 906”.

Wymiary w ramie: 36x42 cm (15x21 cm)

18 000 zł

16-07-2019
Nowość
Cążki do cukru; srebro pr. 12, sygnowane.

Długość: 13 cm

480 zł

15-07-2019
Nowość
Talerz porcelanowy, ręcznie malowany, częściowo złocony, sygnowany i opisany na rewersie.

Średnica: 26 cm

2 800 zł

15-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 800 śr. 8 cm
13-07-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Nowość
/775
liczba obiektów: 6971