Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6880)
Ikona
deska, tempera kon. XIX w. 35,5 x 30,5 cm

2 500 zł

19-04-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
"Matka Boska Włodzimierska"
deska, tempera przełom XIX/XX w. 30,5 x 26,5 cm

2 500 zł

19-04-2019
Nowość
"Pieta"
deska, tempera ok. 1900 rok 31 x 26 cm

2 000 zł

19-04-2019
Nowość
"Św. Mikołaj Cudotwórca"
deska, tempera XIX w. 31,5 x 27 cm

3 000 zł

19-04-2019
Nowość
Lampa
porcelana SITZENDORF przełom XIX/XX w. wys. 66 cm

2 500 zł

19-04-2019
Nowość
KLINKOSCH Josef Karl
Cukiernica, Wiedeń, 1880 r.
Bogato zdobiona srebrna cukiernica skrzynkowa na czterech nóżkach, złocona wewnątrz, sygnowana.

Wymiary: 13x13x9 cm

5 900 zł

19-04-2019
Nowość
19-04-2019
Nowość
CONNAISSEUR
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
19-04-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Misa, lata 20-te XX w.
Szkło dwubarwne, cięte, szlifowane i złocone.

Wysokość: 13 cm

Średnica: 24 cm

350 zł

19-04-2019
Nowość
liczba obiektów: 6880