Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6788)
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
"Kwitnąca jabłoń"
olej na tekturze
21 x 27 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu w masie farby: "Czerwenka".

2 600 zł

21-02-2019
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
"Przejazd ułanów Księstwa Warszawskiego"
olej na płótnie
50 x 70 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "RBreitenwald".

3 800 zł

21-02-2019
Nowość
DACZYŃSKI Stanisław (ur.1856r.)
"Krokiew w jesieni" , 1921
olej na tekturze
33 x 46 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "St. Daczyński | Zakopane 1921.".

3 300 zł

21-02-2019
Nowość
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Goździki w wazonie"
gwasz na tekturze
33 x 45 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "EErb".

6 800 zł

21-02-2019
Nowość
"Para wazonów chińskich"
brąz patynowany
28 x 11,5 cm
Para smukłych wazonów wykonanych w całości z brązu o przekroju rombu. Na przewężonej, wysklepionej stopie ustawionej na dość wysokich nóżkach umieszczone są dekoracje w postaci motywów roślinnych.

3 600 zł

21-02-2019
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
"Trening lekkoatletów" , 1956
drzeworyt na papierze
37 x 49,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "Drzeworyt Trening lekkoatletów | M.Malina 1956 r”.

600 zł

21-02-2019
Nowość
WIERCIAK Zygmunt (1881-1950)
"Baszta Introligatorów"
akwarela na papierze
46,5 x 56 cm
opisana i sygnowana w lewym, dolnym rogu: "Kraków Baszta Introligatorów | według Jerzego Głogowskiego 1808 r. Wier".
Na odwrocie dedykacja Cechu Introligatorów krakowskich z 1950 roku.

2 400 zł

21-02-2019
Nowość
JAROCKI Władysław (1879-1965)
„Juhas z owcami”
„Juhas z owcami”
Lata 30-te.
autor: Władysław Jarocki (1879-1965)
Olej na tekturze.
Sygnowany w lewym dolnym rogu: Wł. Jarocki
Wymiary: 70 x 48,5 cm.
Oprawa z epoki.
Stan bardzo dobry.

7 500 zł

21-02-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
złoto pr. 4 (580) dł.37 cm. waga 34,35 g. Puncowanie: w sześciokącie głowa wilka z literą A i cyfrą 4. Austro Węgry Wiedeń 1872-1922

5 100 zł

21-02-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 6788