Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7058)
Karafka, I poł. XIX w.
Karafka w stylu biedermeier; szkło cięte, szlifowane.

Wysokość: 30 cm

1 400 zł

12-11-2019
Nowość
Paterka secesyjna, ok. 1900 r.
Patera secesyjna w stylu Loetz. Szkło mrożone, iryzowane na podstawie z metalu złoconego.

Wysokość: 17 cm

Średnica: 19 cm

1 400 zł

12-11-2019
Nowość
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
Stare miasto w Warszawie
Olej na tekturze, 40x30 cm
Sygnowany prawy dolny: Wł.Chmieliński

Więcej na stronie www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt tel.: 502630650
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Kuropatwy na śniegu
Olej na tekturze, 45x80 cm ,
Sygnowany prawy dolny: Wiktor Korecki

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca na wsi
Olej na płòtnie, 50x71 cm
Sygnowany prawy dolny : W.Korecki

Więcej na stronie: www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Żaglówka na morzu o zachodzie słońca
Olej na plycie , 25,5 x 23,5 cm
Sygnowany prawy dolny : W.KORECKI

Więcej na www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Leśna polana z wrzosami 1937r. , 1937
Olej na płótnie , 47x77cm, sygnowany lewy dolny : Wiktor Korecki 1937

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
Polowanie par force
Akwarela na papierze, 18x28cm
Sygnowany lewy dolny: Tadeusz Rybkowski

Tel.502630650
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
SZCZERBIŃSKI Mieczysław (1900?-1981)
Przed polowaniem
Akwarela na kartonie , 50x95cm
Sygnatura wiązana prawy dolny : MSzczerbiński 1931
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
liczba obiektów: 7058