Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6987)
Piersiówka
Anglia Birmingham 1907 szkło, srebro wys. 12,5 cm szer. 7 cm gł. 2 cm
22-06-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Figurka
brąz, odlew cyzelowany, patynowany; pocz. XIX w. wys. 16 cm
22-06-2019
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Puk puk w okieneczko
Olej na tekturze, 35x50cm
sygnowany prawy dolny: Jerzy Kossak 1945

Więcej prac Kossaków na stronie:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt tel. 502630650
21-06-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Surtout-de-table, Francja, okres Napoleona III.
Brąz srebrzony, sygnowany znakiem i nazwiskiem wytwórcy.
Wymiary: szerokość 55 cm, głębokość i wysokość 33 cm.

24 000 zł

20-06-2019
Nowość
Zestaw sztućców na 12 osób, srebro pr. 800, sygnowany. 132 sztuki. Bogaty środek stołu.
Kantyna dąb i orzech, zamykana na klucz (zamek sprawny). Waga srebra ok. 6000 gr.

32 000 zł

20-06-2019
Nowość
Żardiniera srebro pr. 833, sygnowane. Oryginalny wkład.
Wymiary: 15x47x24 cm. Waga: 1200 g

C.G. Hallberg - prominenty złotnik i jubiler szwedzki, którego wyroby zamawiane były również na dwór królewski.

14 000 zł

20-06-2019
Nowość
Aranżacja wnętrz
Firma ANTYKI - GNIEZNO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ ARANŻACJĄ WNĘTRZ .

1 000 zł

20-06-2019
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
CHAGALL Marc (1887-1985)
Mistyczne Ukrzyżowanie
litografia barwna, papier, wym.: 37 x 53 cm w św. p-p. (arkusz); ok. 36 x 51,5 cm (odcisk płyty), sygn. na płycie: "1950 [?] Chagall / Marc", grafika pochodzi z numeru 27/28 francuskiego czasopisma artystycznego „Derrière le Miroir”, wydanego w 1950 roku

3 100 zł

19-06-2019
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KANDINSKY Vassily (1866-1944)
Kompozycja abstrakcyjna
litografia barwna, papier, wym.: 34,7 x 55 cm w św. p-p., sygn. monogramem z płyty l. d.: "K V / 25", grafika pochodzi z numeru 118 francuskiego czasopisma artystycznego „Derrière le Miroir”, wydanego w 1960 roku

3 200 zł

19-06-2019
Nowość
liczba obiektów: 6987