Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6788)
plater, stal nierdzewna (ostrza noży Gerlach ), 30 szt.. Znakowane: FABR. WOLSKA | BM | korona, Warszawa, w składzie: 6 łyżek 21,7 cm, 6 noży 21,7cm., 6 widelców 18,5 cm, 6 łyżeczek do herbaty 14,8 cm i do kawy 11,5 cm., razem 30 szt. Fabryka Wolska,

1 350 zł

21-02-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Alexandre Louis Jacob "Pejzaż z mostkiem"
Olej na kartonie, na rewersie szkic ołówkiem oraz autorsta pieczęć "Atelier Alexandre Jacob".

Wymiary w ramie: 27x33 cm (20x25 cm).

3 500 zł

21-02-2019
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Ułan z koniem
olej/tektura, 23,5 x 18,5 cm

sygn. l.d.: Jerzy Kossak

Obraz certyfikowany przez Agencję AD-ARTE Adam Chełstowski

Więcej na www.artissima.pl
20-02-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Profesjonalna renowacja mebli. www.antyki.gniezno.pl ,
Zapewniamy fachowy transport od i do klienta.
602799723biuro@antyki.gniezno.p
20-02-2019
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
Kufel królewski, k. XIX w.
Szklany kufel do piwa ze srebrną pokrywą.

Wysokość: 23 cm

990 zł

20-02-2019
Nowość
BRUCK Albrecht (1874 - 1964)
Widok na ratusz Głównego Miasta w Gdańsku
akwaforta na papierze o wym. 37 x 28 cm sygn ołówkiem pod wyciskiem p/d.

400 zł

19-02-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
WASILKOWSKI Eustachy (1904 -1977)
Obraz " Maki " olej/ plotno
Obraz Eustachy Wasilkowski " Maki " olej / plotno "sygnowany prawy dol wym 61 na 98 cm
19-02-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Obraz Mieczyslawa Krzyzaka " Ulani przy Kapliczce " olej / plotno syg prawy dol wymiary 69 cm na 48 cm
19-02-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Obraz Jerzego Kossaka " Ulan z Dziewczyna " , 1930
Obraz Jerzego Kossaka "Ulan z Dziewczyna" olej tektura 73,5 cm na 48,5 cm sygnatura prawy dol dat 1930 prawy dol dedykacja Drogiej Pani Helenie w dniu imienin prawy dol
19-02-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
liczba obiektów: 6788