Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6987)
STĘPSKI Wiktor (1869 - 1929)
Olej na płótnie , 18 x 23,5 cm, sygnowany prawy dolny:
Wiktor Stępski
Więcej na : www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt: tel.502630650
19-06-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Scena batalistyczna
34 x 48 cm
wymiary z oprawą: 47 x 61,5 cm
olej, tektura
19-06-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Komplet srebrnych sztućców na 12 os.82 szt. wzór RAPSODIA , Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 82 sztuk ,waga netto ok.3255 g, z ostrzami 3730 g. Znakowanie: W, główka kobiety i 3, oraz FH (Hefra)- 800 . W pudełku, Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, po 1963r.

13 000 zł

19-06-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
TCHOREK Karol (1904 Serock - 1985 Warszawa)
Kanarek , 1974
płaskorzeźba, drewno, wym.: 67,7 x 28 x 3,5 cm, sygn. i dat. u dołu: "KAROL TCHOREK 1974"

4 300 zł

19-06-2019
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Pejzaż górski
akwarela/papier, wym.: 36,2 x 55,5 cm w św. p-p., sygn. l. d.: "Rafał Malczewski"

20 900 zł

19-06-2019
Nowość
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Pejzaż zimowy , 1946
akwarela/papier, wym.: 37,7 x 55 cm w św. p-p., sygn. i dat. l. d.: "Rafał Malczewski / ottawa 15.II.46."

20 900 zł

19-06-2019
Nowość
ROUBAUD Franz (1856-1928)
Szejk arabski
olej/płótno, dykta, wym.: 67 x 56 cm, sygn. l. d.: "FRoubaud" (sygnatura drapana)

11 800 zł

19-06-2019
Nowość
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Żółte róże
olej/tektura, wym.: 33,5 x 49,7 cm, sygn. lewy bok: „a. karpiński.”

12 000 zł

19-06-2019
Nowość
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Rybacy , 1922
olej/płótno, wym.: 48 x 90 cm, sygn. i dat. p. d.: "F. M. Wygrzywalski / 1922",
Obraz z kolekcji książąt Czartoryskich, od lat 20. XX w. przechowywany w depozycie Muzeum Narodowego w Krakowie.

46 000 zł

19-06-2019
Nowość
liczba obiektów: 6987