Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7058)
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
Rynek Starego Miasta w Warszawie
Akwarela, papier
30x40cm
Sygnowany prawy dolny: Wł.Stachowicz

Więcej na www.MalarstwoPolskie.pl
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
Wiejska zagroda
Olej na tekturze, 33x43 cm
Sygnowany lewy dolny : Edmund Cieczkiewicz
10-11-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
litografia czterobarwna na chińskim papierze, wymiary arkusza 30,5×38,3 cm, wymiary odbitki 28,7×36,5 cm, sygnowana ołówkiem + autorski opis 4 barwna. Teka „Wrażenia z Białowieży”składająca się z 10 grafik.
09-11-2019
Nowość
Galeria Giza
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Sanie jadące przez zaśnieżone pola
Sannna, akwarela/papier, wym. 15,5 x 23,5 cm. (z ramą 36x44cm.) sygn. l.d.: A. Setkowicz

1 800 zł

09-11-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
Pejzaż tatrzański
olej, tektura
35 x 50 cm
wymiary z oprawą: 50 x 64 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
08-11-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
BRZESKI Janusz Maria (1907 - 1957)
Bez tytułu II z cyklu Hotel du Nord (13... , 1941
technika własna, papier
31,5 x 23,5 cm (wymiary w świetle passe-partout)
59,5 x 49,5 cm (wymiary z oprawą)

08-11-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Luis Camille Gianoli ( 1868-1957) szkoła szwajcarska, Obraz malowany techn. olejną na płótnie o wym.27 x 35 cm , sygn p/d. "L.Gianoli"

800 zł

08-11-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
Wizja Św. Huberta
olej, płótno

50 x 70 cm

wymiary z oprawą: 65 x 85 cm

08-11-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Krakowskie wesele
olej, płótno
50 x 70 cm
66,5 x 87 cm (wymiary z oprawą)

08-11-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 7058