Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6880)
Kolekcjonerska solnica wykonana w pracowni złotniczej Ludwika Nasta ze srebra próby 84 w 1862 roku. Solnica wykonana w stylu Ludwik Filip, wnętrze czarki oryginalnie, grubo złocone. Wysokość 5,3 cm, czarka o wymiarach 9,7 x 7,4 cm, waga 72,90 gram !

1 800 zł

19-04-2019
Nowość
e-antyki.com
Luksusowa, jednoosobowa popielnica na cygaro, brąz złocony wykonany w najwybitniejszej warszawskiej pracowni brązowniczej Braci Łopieńskich w 1892 roku. Wysokość 5,5 cm, podstawa o wymiarach 15,5 x 10,3 cm.

4 500 zł

19-04-2019
Nowość
e-antyki.com
Piękny krater na kwiaty wykonany z patynowanego brązu w II połowie XIX wieku. Naczynie z niską stopą osadzoną na ozdobnym marmurze, dość szerokim brzuścem i szerokim wylewem. Wysokość 31 cm, szerokość 25 cm.
Obiekt został sprzedany

2 300 zł

19-04-2019
e-antyki.com
Kowsz, srebro 84 Moskwa, Андреев Василий Иванович
Duży , kolekcjonerski Kowsz wykonany na początku XX wieku w moskiewskiej pracowni złotniczej Андреев Василий Иванович (Andriejew Wasilij Iwanowicz). Kowsz jest bardzo duży; długość 18 cm, wysokość 4 cm, waga 145 gram.

3 300 zł

19-04-2019
Nowość
e-antyki.com
Empire, kaseta / szkatuła na biżuterię ok. 1820/30
Oryginalna kaseta na biżuterię wykonana w latach 1820/30 w stylu Empire. Konstrukcja kasety z drewna iglastego, fornir mahoniowy piramidalny o pięknym usłojeniu. Kaseta / szkatuła jest dość duża o wymiarach 30 x 18,5 x 15 cm.

3 650 zł

19-04-2019
Nowość
e-antyki.com
Pudełko na ciastka, Anglia, pocz. XX w.
Dekoracyjna, dwukomorowa biszkoptownica w kształcie muszli; plater złocony.

Wymiary: 30x24x10 cm

1 900 zł

18-04-2019
Nowość
Wazonik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wazonik secesyjny; szkło barwione.

Wysokość: 19 cm

450 zł

18-04-2019
Nowość
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
akwarela, gwasz, papier, passe-partout typu "wiedeńskiego" wym.; 30x22 cm.(z ramą 44x36cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

3 600 zł

18-04-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Napoleon na koniu
ołówek, papier, wym.; 13x13 cm.(z ramą 30x27cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski 11.7.76 z dedykacją

800 zł

18-04-2019
Nowość
liczba obiektów: 6880