Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7058)
Bransoleta złota dwu kolorowa Kraków po 1931 r.
Bransoletka złota dwu kolorowa Złoto, próba 3 (585), waga. 26,75 g, dł.18,5 cm. szer 1,8 cm. cechowana; K, głowa rycerza i cyfra 3 , cecha probierni Krakowskiej po1931

3 900 zł

08-11-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Wazon szklany - Wilhelm Kralik
Wazon ze szkła bezbarwnego powlekanego warstwą szkła rubinowego, częściowo matowane, trawione, szlifowane; dekorowany motywem lasu; lata 20. XX w.
08-11-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Automat . Złoto pr. 750, skóra; śr. koperty 3,5 cm., na odwrociu medalion z wizerunkiem obserwatorium astronomicznego, na tarczy napis: Omega, AUTOMATIC / CHRONOMETRE / OFFICIALLY / CERTIFIELD / Constellation/CALENDAR. Szwajcaria, lata 60 XX w.

7 000 zł

08-11-2019
Nowość
Srebro pr. 800, złocone wewnątrz, punca manufaktury „, M.H. Wilkens & Söhne” oraz złotnika „ C.Dahmen”.

Wymiary: 13x19x10 cm

Waga: 348 g

3 300 zł

08-11-2019
Nowość

Wysokość: 9 cm

Waga: 199 g

1 800 zł

08-11-2019
Nowość
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
"MARTWA NATURA Z PUTTEM"
akwarela na papierze o wym. 54,5 x 85 cm, sygnowana po prawej na dole "Eugeniusz Geppert 1969. Praca oprawiona w kremowe passe-partout i listwową ramę.

9 800 zł

07-11-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Zestaw serwetników, Chiny, XIX/XX w.
Para serwetników z kości. kość, na jednym reliefowe scenki rodzajowe na drugim smok, waga. 40 g, wymiary średnica 4,5 cm. wys. 2,5 cm.

500 zł

07-11-2019
Nowość
LUSTRO SREBRNE STOJĄCE, WISZĄCE AUSTRIA WIEDEŃ... , 1855
lustro, srebro, próba 13, wys. 43cm. szer. podst 43 cm., tył z drewna. Punce: w owalu okręg przedzielony poziomo na pół, w górnej części cyfra 13, dolna podzielona pionowo na pół, nad okręgiem litera A, wokół okręgu cyfry 1855; w tarczy lit JW.

4 500 zł

07-11-2019
Nowość
STELLER Paweł (1895-1974)
Chłodnie w Siemianowicach, 1933 , 1933
drzeworyt, papier, wym. 20 x 16 cm, w świetle oprawy, passe-partout, (z ramą 35x30 cm) sygnowany i datowany ołówkiem; Drzeworyt -Chłodnie w Siemianowicach P. Steller 1933.

500 zł

07-11-2019
Nowość
liczba obiektów: 7058