Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6788)
CZAJ-GOLDHUBER Izydor Ignacy (1896 - 1942)
"Chochołów", lata 30-te.
Pejzaż Chochołowa.
Olej na płótnie.
Wymiary: 56 x 76 cm.
Sygnowany na odwrocie stylizowana sygnatura: Goldhuber / Chochołów
Obraz został przemyty przez konserwatora, dorobione zostały niektóre kliny.
Rama złocona, oryginalna z epoki.
www.galeriadas.

5 800 zł

18-02-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Figurka "Baletnica", Wallendorf
Porcelanowa, delikatna figurka z niemieckiej wytwórni Wallendorf, ręcznie malowana;połączenie porcelany szkliwionej i biskwitowej;lata 50 - te XX w.
Obiekt został sprzedany
18-02-2019
Silesia Art Antyki
Cukiernica srebrna, Warszawa, Gustaw Radke 2. poł. XIX w. , srebro pr. 84, złocona wym;12 x 15 x 12,5 cm, waga 542 g cechowana: 84. G.RADKE w prostokącie, w owalu półksiężyc z trzema gwiazdkami - znak warsztatowy Emila Radke prawdopodobnie z zapasów

5 000 zł

18-02-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Zestaw gabinetowy około 1930 rok
Zestaw gabinetowy około 1930 rok orzech .
Sofa , 2 fotele , 2 krzesła ,stolik .
Stan przed renowacją
Cena po renowacji .

29 000 zł

16-02-2019
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
Puncowanie; w owalu FRAGET N PLAQUE orzeł carski wybijany od 1896, dwa skrzyżowane młotki i cyrkiel w owalu - znak warsztatowy oraz nr. modelu 3449,VIII, plater. Polska, Warszawa, Fraget, Lata 1896-1915.

1 600 zł

16-02-2019
Nowość
SZCZERBIŃSKI Mieczysław (1900?-1981)
Odpoczynek , 1932
Akwarela na papierze, sygnowana prawy dolny: M.Szczerbiński 1932r.

Więcej prac o podobnej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
tel.502630650
15-02-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Solniczki szklano srebrne szt. 10 po 1888r.
Solniczki zestaw 10 szt., srebro, złocone próby 800 , szkło szlifowane ; wys. 3,5 cm, szer. 6,5 cm, głęb. 3,5 cm. Niemcy, k. XIX w.

1 900 zł

15-02-2019
Nowość
srebro pr. 3, waga 28 g. wys.6 cm. cechowana; w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w prostokącie "KiM" Krupski i Matulewicz, Warszawa lata 1921-1931

210 zł

15-02-2019
Nowość
Kubek srebrny lata 1908-1917
srebro pr. 84, wys. 6 cm; waga 25 g, Puncowanie: w owalu: Δ , głowa kobiety w kokoszniku, 84 i monogram И. Х. kieliszek, Rosja, Moskwa lata po 1908r.

230 zł

15-02-2019
Nowość
liczba obiektów: 6788