Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6880)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
"Moczary"
olej na płótnie, 26,2 x 21 cm, sygnowany i opisany w lewym, górnym rogu: "Polesie | J. Malczewski".

82 000 zł

17-04-2019
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
"Siesta"
olej na płótnie
49,5 x 69,5 cm
sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "Siesta | F. M. Wygrzywalski".

17 500 zł

17-04-2019
Nowość
JAROSZYŃSKI Józef (1835 Lwów - 1900 Monachium)
"W tatrzańskiej dolinie"
olej na płótnie
73,5 x 99,5 cm
sygnowany czerwonym olejem w prawym, dolnym rogu: "J.Jaroszyński".

42 000 zł

17-04-2019
Nowość
KISLING Mojżesz (1891-1953)
"Rudowłosa" , 1947
litografia barwna na papierze, 59,5 x 45 cm, sygnowana i datowana na płycie w prawym, górnym rogu: "Kisling | Paris | 1947".
Poniżej kompozycji opis ołówkiem: "HC" oraz sucha pieczęć Atelier Kisling i podpis syna artysty Jeana Kislinga.

6 500 zł

17-04-2019
Nowość
Talerzyk z homarem, Royal Copenhagen, 1936 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica: 16 cm

660 zł

17-04-2019
Nowość
Wizytownik, Wiedeń, lata 20-te XX w.
Wizytownik marmurowy z figurką psa z brązu patynowanego.

Wymiary: 23x16x5 cm

950 zł

16-04-2019
Nowość
RADKE Emil (1830 - 1867)
Solniczka srebrna Emil Radke, 1830-1867
srebro pr.84, waga.118 g. wym. 11,5x8x3 cm, sygn. Radke, cecha probierni warszawskiej ??/1864/84, dwugłowy orzeł, w prostokątach oraz w owalu kotwica znak warsztatowy Emila Radke Warszawa, złotnik Emil Radke (czynny 1832-1868),

1 100 zł

16-04-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Paterka srebrna Wiedeń lata 1872-1920
srebro próby 3(800); wym. cm; waga 454 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika SA. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920

2 100 zł

16-04-2019
Nowość
srebro wym.24x14x17 cm; waga 238 g. cechowany; P. pod koroną; A pod koroną Hanau, Georg Roth & Company k. XIX w.

1 100 zł

16-04-2019
Nowość
liczba obiektów: 6880