Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7051)
Kosz srebrny, Moskwa, ok. 1815 r.
Kosz empirowy, srebro złocone, giloszowane, pr. 84, znak złotnika cyrylicą "ML"

Wymiary: 10x19x17 cm

Waga: 514 g

9 900 zł

13-09-2019
Nowość
Rzeźba, Bali, II poł. XX w.
Palisander indonezyjski.

Wysokość: 103 cm

2 300 zł

12-09-2019
Nowość
Patera srebrna art deco, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930 Srebro próby 830,; waga: 150 g; wym. 3 cm, śr. 20 cm. Puncowana: korona, półksiężyc, 830, w kartuszu GK nad krzyżem. Niemcy, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930

600 zł

12-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Serwis do mokki - Steatyt Katowice
Serwis w stylu neorokoko dla sześciu osób, utrzymany w żywej kolorystyce, ze znanej wytwórni porcelany Z. Buksowicza "Steatyt" w Katowicach; lata 60 -te XX w.
12-09-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Kość rytowana, barwiona.

Długość: 34 cm

990 zł

12-09-2019
Nowość
Para bombonierek srebrnych z różą
Para pudełek srebrnych z różą , srebro złocone wewnątrz próby 900, wys 8 cm. , śr.7,5 cm. waga 183 g. cechowane MY 900

700 zł

11-09-2019
Nowość
Miniatura, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, oprawiona w ramkę z mosiądzu.

Wymiary: 9x6 cm

1 800 zł

11-09-2019
Nowość
Stolik z szufladą, Wiedeń, około 1800 roku
Stolik z szufladą, Wiedeń około 1800 roku, drewno: orzech, mahoń. Intarsjowane, malowane oraz rzeźbione dekoracją drewniana.
11-09-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Tacka , srebro, pr.800 wym. 19x30,5 cm. waga 293 g. ręcznie kuty, puncowana; półksiężyc, korona , 800 i znak warsztatowy, HANDGEHAMMERT oraz RING. Niemcy, Schwabisch Gmünd, firma Hugo Bohm po 1888r.

950 zł

10-09-2019
liczba obiektów: 7051