Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7058)
Patera, Austro-Węgry, XIX w.
Srebro pr. 3, sygnowana monogramem złotnika „GD”.

Waga: 480 g

Wymiary: 8x33x22 cm

2 400 zł

07-11-2019
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana znakiem manufaktury „Porcelaines D'Art A.Golse”.

Wysokość: 7 cm

Średnica spodka: 18 cm

Średnica filiżanki: 10 cm

1 300 zł

07-11-2019
Nowość
DZIELIŃSKI Jan Kazimierz (1894-1955)
SUKIENNICE W KRAKOWIE , 1947
akwaforta na papierze, karta o wym. 38 x 27 cm, sygn ołówkiem pod płytą p/d, oprawiona

400 zł

06-11-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
WAWEL OD BERNARDYNÓW
"Wawel od Bernardynów", akwaforta na papierze , karta o wym. 35 x 25 cm. Sygnowana i opisana ołówkiem pod wyciskiem.

480 zł

06-11-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Ikona Święty z cerkwią, Rosja, poł. XIX w.
ŚWIĘTY PRZED KLASZTOREM Tempera, deska, złocenie; wym. 8x10,5 cm. Stan zachowania: drobne odpryski warstwy malarskiej;

750 zł

06-11-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
IKONA , Rosja, poł. XIX w.
Tempera, deska, złocenie; wym. 7x9 cm. Stan zachowania: drobne odpryski warstwy malarskiej.

720 zł

06-11-2019
Nowość
Żardiniera , srebro, Francja II poł. XIX wieku.
Żardiniera srebrna z oryginalnym kryształowym wkładem.
Francja II połowa XIX wieku
Wymiary; wys. 23 cm x szer. 38 cm.
06-11-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Patera, Francja XIX wiek
Patera w stylu Ludwika XVI, Francja XIX wiek, brąz złocony, szkło kryształowe o szlifie brylanowym.
Wysokość 37 cm, średnica 34 cm.
06-11-2019
Nowość
CONNAISSEUR
DOMARADZKI Stefan (1897 - 1983)
„Roztopy”
Olej na kartonie, sygnowany i datowany l. d. „S. Domaradzki 1941”.

Wymiary w ramie: 47x49 cm (38x41 cm)

3 500 zł

06-11-2019
Nowość
liczba obiektów: 7058