Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7045)
MAPA STACJI POCZTOWYCH
Mapa stacji pocztowych " Post Amt und Station... karta "C II"
( rejon Kłodawa, Włocławek, Płock, Kutno litografia na papierze podklejonym na płótnie wym.54 x 73,5 cm. opis w języku niemieckim.

400 zł

16-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Komplet do alkoholu art deco l. 30. XX w.
Karafka z kieliszkami 6, szkło przezroczyste w kolorze jasno różowym (łososiowym rozalinowy), szlifowane; karafka - wys. 18,5 cm, kieliszki (6szt.)- wys. 6,5 cm. karafka z korkiem i komplet 6 kieliszków Polska ? Moser ? l. 30. XX w.

1 000 zł

16-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Karafka art deco ok. 1930 r.
Karafka z korkiem szklana art deco, szkło, szlifowane, przezroczyste, z dekoracją geometryczną, trawioną, lazurowaną czernią, częściowo matowaną; karafka z korkiem - wys.24 cm, lata. 30. XX w.

850 zł

16-10-2019
Nowość
KARAFKA O TEMATYCE MYŚLIWSKIEJ, 2 POŁ XIX w.,
Szkło bezbarwne, rubinowe, szlifowane, wys. karafki z korkiem, 25 cm, Dekoracja ryta: jeleń w pejzażu, zamek, ptaki itp. KARAFKA 2 POŁ XIX w.,

600 zł

16-10-2019
Nowość
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
„Warszawa”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „Wł. Chmieliński”.

Wymiary w ramie: 70x78 cm (55x65 cm)

9 800 zł

16-10-2019
Nowość
Korpus z odciśnietym z formy reliefem kwiatowym. Szkło bezbarwne częściowo matowane, jasno różowe (Kolor Rozalinowy), Wysokość: 29,5 cm. Numer katalogowy 1307. Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w. RZADKOŚĆ
Obiekt został sprzedany
15-10-2019
Wazon J. Stolle Niemen, lata 30-te XX w. tzw. „cichodmuchany”, Kolor miodowy., matowany. Wysokość: 16,5 cm. Numer katalogowy 1309. RZADKOŚĆ Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w.

1 500 zł

15-10-2019
Nowość
kolor rozalinowy., matowany. Wysokość: 16,5 cm. Numer katalogowy 1309. RZADKOŚĆ Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w.
Obiekt został sprzedany

1 600 zł

15-10-2019
MAPA KOLEJOWA EUROPY , 1847
Mapa połączeń kolejowych w Europie " Specjal Karte/auf dem europaichen Continente/ausgefuhrten im Bau begriffennen u. projectirten/Eisenbahnen./1847. Litografia na papierze podklejonym na płótnie o wym. 49 x 64 cm, wyd. i edycja Fischer in Cassel.

400 zł

15-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 7045