Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7020)
KWIATKOWSKA Wiesława
Brand książę Amberu , 1993
Olej na płótnie o wymiarach 81,5 x 65,5 cm.
Z ramą która jest integralną częścią obrazu wymiar jest 92,5 x 76,5 cm.
sygnatura prawy dolny róg: Sława Kwiatkowska 1993.
obraz opisany z tyłu.

10 000 zł

07-10-2019
Galeria Bellotto
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
Ewangelista Mateusz , 1953
Ewangelista Mateusz
Olej na płycie,60 x 50 w świetle oprawy.
Opisany,sygnowany,oprawiony.
1953 rok

25 000 zł

07-10-2019
Galeria Bellotto
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki
Przekupki
olej, płyta, 35 × 25 cm w świetle oprawy
Sygnowany,oprawiony w ramę z epoki.

9 000 zł

07-10-2019
Galeria Bellotto
KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)
"Konie u wodopoju", 1953 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "K. Kossak 1953".

Wymiary w ramie: 37x46 cm (22x31 cm).
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

07-10-2019
brąz, wysokość: 23,5 cm., sygnowany; G.ROSMAŃSKI WARSZAWA ZAST 6562, znak odlewni-monogram wiązany 'SGR' odlewnik Saturnin Rosmański, lata 1884 – 1961. okres międzywojenny, Zakład Artystyczny Wyrobów z Brązu i Metali Saturnina Rosmańskiego w Warszawie
Obiekt został sprzedany
04-10-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Srebro, pr. 84, waga 890 g, wys. 34 cm, podst. 12,5 x 12 cm. Puncowane: w prostokącie SZYLDBERG; w prostokącie cecha probierza z monogramem I.S (Jozef Sosnkowski) i datą 1863; w prostokącie 84; w prostokącie dwugłowy orzeł, w kole waga i litery RHS.

6 500 zł

04-10-2019
Kosz, Bracia Henneberg, Warszawa, ok. 1930 r.
Patera w formie kosza ze szklanym wkładem, plater sygnowany „Bcia Henneberg”. Model katalogowy 1193.

Wymiary: 35x27x20 cm

1 950 zł

04-10-2019
Karafka secesyjna, ok. 1910 r.
Karafka plater, szkło cięte.

Wysokość 30 cm.

850 zł

04-10-2019
ZIOMEK Teodor (1874 Skierniewice - 1937 Warszawa)
"Pejzaż z wodą"
olej, płótno 40 x 28 cm sygn. p.d.: T. Ziomek
03-10-2019
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
liczba obiektów: 7020